reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ajlak to kciuki straszne za owocne staranka!!!
Ja miałam staranka raz zaraz po końcu krwawienia po poronieniu a przed tym krwawieniem co uznałam za @. @ dostałam w sobotę a raczej plamienie tj 27.05 a staranka były 25.05 kurde. Teraz patrzę ze jednak zapisałam te staranka! Wiec wychodzi ze 11 dni po starankach dzisiaj jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wlecialam sie przywitac, moze ktos mnie pamieta :)
U nas 35 tc, dziewczynka :) zycze wszystkim dwoch kreseczek i planowanych plci :) pozdrawiam. Katja [emoji173]️[emoji173]️
Katja 35tc, dopiero co planowaliśmy dziecko. Moja Sońka 6tyg. Kluseczka kochana[emoji13]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Imama i jak test? Z szybkich wyliczeń wychodzi mi, że byśmy byly na tym samym etapie ciaży :) Nie stresuj sie, mama ginekolog pisala, że nie można zaszkodzic dziecku przez pierwsze 14 dni od owu, do dnia @ ponoc jest chronione.

Monia, ajak kciuki za Was zaciśnięte!
 
Imama kurcze to rzeczywiście jest duża szansa że to to, czekamy z niecierpliwością na wiadomość:)

Ajlak trzymam kciuki!

Millo a Ty jak się czujesz? Dolegliwości ciążowe już przeszły? Cieszysz się urokami ciąży?

Maziajka torba już spakowana? Już niewiele zostało:)
 
Mikallo może i dobrze ze nie robiłaś bety bo widzę po sobie jak to się potem przeżywa i Non stop czyta o tych przyrostach a płci :D czasami lepiej nie wiedzieć i mieć spokój a mnie to teraz dręczy i meczy :/ jakoś mam przeczucie ze to dziewczynka i mówię do brzucha ona... mój K tez mówi ze czuje córkę a mi ta beta nie daje cały czas spokoju ;)
Imama kciuki cały czas zaciśnięte ✊✊✊
 
Ostatnia edycja:
Przyszla mama kiedy masz prenatalne?

Monia tak spakowana ale brak jeszcze kilku rzeczy :-) cc za 2 tygodnie

Z ta beta dziewczyny to ttlko teoria ja zbadalam dla swietego spokoju bo bylam juz po jednej biochemicznej.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
PrzyszlaMama kiedy dowiesz się kogo nosisz pod serduszkiem?
Co do bety to aż w nocy spać nie mogłam myślac czy ją robić, czy nie ale cieszę się, że jej jednak nie zrobiłam :) Myślę, że sprawdzę przyrost w przyszlym tyg. :)
 
reklama
Maziajka za tydzień w poniedziałek będę u ginekologa to wtedy umówię się na prenatalne tylko powiedzcie w którym tyg ciąży najlepiej zrobić? Żeby było widać ładnie nuba :D No sama jestem ciekawa jak to jest naprawdę z ta beta ;)
Mikallo oj jeszcze trochę myśle ze tak połowa lipca dopiero...
 
Do góry