reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Imama no no... Coś się święci. Trzymam kciuki [emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mikallo zamknięte jutro dopiero od 11 maja czynne wiec będę dzwonić. Pisałam na tym innym forum i jednak to chyba nie powinnam się cieszyć. Za szybko to i może to być pozostałość po tamtym wszystkim!
Oby nie bo miałam już nadzieje i w głębi się cieszyłam.
Jutro biegiem idę do lekarza bo coś mi się wydaje ze może to być coś złego



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Imama mialam nadzieje, że jakoś elektronicznie udalo Ci się umowić wizyte. No cóż mam nadzieje że jutro uda Ci się dostać do lekarza. Trzymam kciuki i czekam na wiesci od Ciebie! Może nie czytaj już informacji w necie...
 
No właśnie już zakończyłam czytać bo jednak jak się zacznie to zaraz to najgorsze wyskakuje. Najważniejsze ze dobrze się czuje i nic mnie mocno nie boli, trochę podbrzusze ale już strasznie się stresuje.
Jutro się okaże u lekarza co się dzieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@ajlak kciuki trzymam.
@Monia0281 czuje sie inaczej, nie doszukuje sie objawow, bo przez te 6 cykli chyba zdazylam poznac moje cialo juz, ale tym razem nowy objaw, ciagnie mnie w pachwinach samych od 3 dni, przed wczoraj zignorowalam, wczoraj tez, a dzis gdy nie ucichlo juz zaczynam myslec, czy to jakas moze infekcja, czy ciaza i niby juz znam swoje cialo, a tu cos nowego, ale wiem jedno tym razem zrobilismy z mezem wszystko co moglismy i ja i on :)
@Imama mam nadzieje, ze tam nic nie pozostalo, test byl przeciez dosc wyrazny, oby to byla mila niespodzianka, nie czytaj tam nic juz ja tez sie naczytalam za duzo, a potem oblecial mnie strach, ze jak juz zajde to na pewno bedzie chore dziecko, bo pewnie to byl znak dla mnie, ze moze jestem juz za stara.
Dziekuje dziewczyny za kciuki jeszcze raz.
@Millo :*
Poczekam jeszcze, bo i tak sie boje testowac :/
 
reklama
@Imama jak u Ciebie?
@ana. ja tez w tym cyklu nie doszukiwalam sie objawów i nawet myślę, że ich nie miałam ;) Jak bym chciała żeby Ci się udało! Trzymam mocno kciuki!

Ja czekam jak na szpilkach do jutra. Dopiero jak przejdzie termin@ i nic się nie wydarzy, to w pełni będę się cieszyć z ciąży, teraz jeszcze się troche boję...
Moj mąż chyba załapał, że naprawdę jestem w ciąży- wreszcie! Ach te chłopy haha
 
Do góry