reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Imama jak u Ciebie?
@ana. ja tez w tym cyklu nie doszukiwalam sie objawów i nawet myślę, że ich nie miałam ;) Jak bym chciała żeby Ci się udało! Trzymam mocno kciuki!

Ja czekam jak na szpilkach do jutra. Dopiero jak przejdzie termin@ i nic się nie wydarzy, to w pełni będę się cieszyć z ciąży, teraz jeszcze się troche boję...
Moj mąż chyba załapał, że naprawdę jestem w ciąży- wreszcie! Ach te chłopy haha
moj jak bylam w biochmicznej nie uwierzyl powiedzial "...eee tam taki blady test to on nie wierzy, dopiero jak zobacze wyrazna kreske to uwierze " w dzien krwawienia zrobilam test zakupiony w aptece clear blue pokazal dosc wyrazna kreske, dopiero wtedy pogratulowal, a popoludniu zaczelam krwawic :( chlopy potrzebuja chwile, by zaskoczyc nie przejmuj sie bedzie sie cieszyl, nosil na rekach etc. :) daj mu chwilke :) juz jest lepiej, a wczoraj sie martwilas. To ze masz obawy to normalne, bedzie dobrze nie przyjdzie @ na pewno przez 9 miesiecy :)
Chcialam dzis testowac, ale mysle eeeh poczekam jeszcze pozyje z mysla, ze moze jednak sie udalo , nie bede sobie psuc humoru jeszcze, o po za tym na sama mysl boje sie, ze znow wyjdzie negatyw, bedzie mi smutno..... bardzo.
@Imama czekamy czekamy na wiesci, mysle o tobie co to moze byc z tym testem, wiem ze jak grzebalam w sieci jak mnie to spotkalo to czytalam, ze po miesiacu moze wyjsc ciazowy pozytywny, ale to pisaly kobietki ktorym sie zdazylo to troche pozniej, po lyzeczkowaniu, a bylas na kontroli po krwawieniu? bo chyba mi ulecialo nie pamietam.
 
reklama
Ja dziewczyny czekam z niecierpliwością na 11 i będę dzwonić bo na pogotowie to nie pojadę bo mnie nic nie boli, gorączki tez nie mam. Nastawiam się jednak na najgorsze chociaż to i tak dziwne by było bo miałam @ i powinno się i tak oczyścić zreszta to był 5 tc to tez wcześnie.
Ana trzymam kciuki mocno. Nie ma co za szybko testować bo i tak będziesz myślała czy to poprostu nie za wcześnie bo różnie z tym zagnieżdżeniem. Ja nie byłam na kontroli całkiem po krwawieniu, mówiła tylko ze jakby @ do 3-4 tyg nie przyszła to wtedy przyjść.
Mikallo napewno to ciąża dobrze ze do męża dotarło hehe jak już pierwsze usg za sobą będziesz miała to tak dociera myśle.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama trzymaj się ciepło najgorsza ta niepewność ale już niedługo będziesz wiedzieć beta hcg spada mniej więcej tak jak i przyrasta u mnie też trochę spadała ale ja poroniłam w 9 tygodniu Trzymam kciuki
 
@Imama myślami jestem z Tobą [emoji1307]

@Mikallo jest ciąża. Będzie dobrze [emoji1307]
Co do męża to nie trzeba sie przejmować, faceci to niestety tak maja, że potrzebują więcej czasu na przyswojenie abstrakcyjnej informacji (dla nich)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama trzymam kciuki :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Dziewczyny ja dopiero po wizycie. Wiec zbadała mnie ginekolog i mówi ze ciąża! Ale pytałam czy to ta stara czy nowa to mówiła ze sama nie wie ze zrobimy krew dzisiaj i w czwartek powtorka rano i po południu będzie dzwonić jak wyniki. Także pozostaje mi czekać do czwartku! Ale wręcz jestem pewna ze widziałam pęcherzyk ( a raczej dwa ale nie wiem czy to tylko takie wrażenie) z zarodkiem w środku! Jestem dobrej myśli ale No w szoku lekkim.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja dopiero po wizycie. Wiec zbadała mnie ginekolog i mówi ze ciąża! Ale pytałam czy to ta stara czy nowa to mówiła ze sama nie wie ze zrobimy krew dzisiaj i w czwartek powtorka rano i po południu będzie dzwonić jak wyniki. Także pozostaje mi czekać do czwartku! Ale wręcz jestem pewna ze widziałam pęcherzyk ( a raczej dwa ale nie wiem czy to tylko takie wrażenie) z zarodkiem w środku! Jestem dobrej myśli ale No w szoku lekkim.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Rozwalasz system! [emoji23]
Zaciskam jeszcze bardziej kciuki ale mam dobre przeczucia [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry