reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja mam dostać okres w niedziele ale czekam na niego. No 5 dni odstępu to wiecie. :) nie będę marnować testów chociaż mam ich sporo ale i tak wiem, ze biel wizira itp
 
Ja mam dostać okres w niedziele ale czekam na niego. No 5 dni odstępu to wiecie. :) nie będę marnować testów chociaż mam ich sporo ale i tak wiem, ze biel wizira itp

Nooo nie wiem , nie wiem. 2 tygodnie temu byłam u koleżanki z LO która w ten sposób poczęła corke hahaha :D
A dodam, że oni stwierdzili że 5dni przed pwu nie ma szans i wyszła wpadka :D
 
@Kruszynka123 no nam się udało bo mąż akurat na wyjeździe byl bo tak to ciężko...
Ale nam się chyba jednak nie uda... Owu dopiero jutro pewnie bo testy nadal pozytywne więc za duży odstęp będzie :(
U mnie było to samo mąż jest co 11 dni w domu stąd tak długa abstynencja[emoji6]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Leeleeth ale wsparcie! Fajnie że razem walczycie o waszą córeczke! Trzymam kciuki [emoji1307]
Daj znać na jaką metodę się zdecydujecie, i wypróbowalaś już mikroskop?
 
Do góry