reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@BB_Anna guza wykryto przypadkiem jak bylam w klasie maturalnej, zrobiona badnaia hormonow i od razu mi powiedziano ze bede miala duzy problem z ciązą, a nie dawali gwarancji ze przy usunięciu guza oszczedza przysadke..4 lata staran bo walczylam zeby miec chociaz 1 dziecko..udalo sie w co nei wierzylam, guza usunieto przysadka w calosci..ale zawsze ryzyko jest ze sie odnowi...
@kredkaczarna jak dziś beta??
@mihasiaaa ogromne gratulacje :) chociaz sie nie znamy bardzo sie ciesze Twoim szczesciem...
dziewczyny jeszcze was dziś pomęcze... przepraszam, mam tylko was...
dzis mi OF wyznaczyła owu na sobotę..przy czym do niedzieli testy owu biel a w niedziele wyszła mi w godzinach 14 naciemniejsza II kreska i od tej pory sa same bladziochy, jak dodam, że był to pozytywny test OF wskazuje owu na niedziele, przy czym od niedzieli kłuj mnie jajnik najmocniej w poniedzialek go czulam...w niedziele byl tez szczyt sluzu w pon, wtorek było sucho a dziś dużo mlecznego mokrego sluzu...prosze was o opinie..wg was owu była w niedziele, pon.. wcale..?.wrzuce wykres..
Kredka ja tak mialam w szczęśliwym cyklu, w sobotę wieczorem najciemniejsza kreska, a rano już bladziochy. Zaraz po owulacji duzo kremowego i gestego sluzu i bardzo kwasne srodowisko się zrobilo. Kiedyś czytałam, ze jak dochodzi do zaplodnienia do srodowisko od razu się zmienia na kwasne.
 
reklama
Dziś owufriend pokazał mi już „przewidywalny dzień płodny” [emoji33] robiłam test aż dla pewności i na szczęście jeszcze nie czas na owu. Wg Apki dopiero 13 poziom więc ze spokojem. Ale dziś to chyba M. wezmę w obroty [emoji177]
 
Najważniejsze, że rośnie [emoji173]️
Ja nigdy nie byłam mierzyć, więc wielkim ekspertem nie jestem. Ale wolę nie stresować się cyferkami.
W ciagu 48h ma sie podwoic czyli min. 100% a u mnie jest 182.6% ;)
Screenshot_20180905-124901_Chrome.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180905-124901_Chrome.jpg
    Screenshot_20180905-124901_Chrome.jpg
    56,3 KB · Wyświetleń: 460
reklama
Do góry