reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wiecie co, ja to chyba odwrotnie - z każdym testem głupieje bardziej. Seksy szły kiedy trzeba. Maraton szedł niezły. [emoji24] a tu nic! Albo znów nie trafiliśmy przez te paski na testach owu mocne [emoji24][emoji24][emoji24] już sama nie wiem. Musiałabym chyba wykorzystać M. od pierwszego dnia po @ przez jakies dwa tygodnie dla pewności [emoji23]
 
reklama
Wiecie co, ja to chyba odwrotnie - z każdym testem głupieje bardziej. Seksy szły kiedy trzeba. Maraton szedł niezły. [emoji24] a tu nic! Albo znów nie trafiliśmy przez te paski na testach owu mocne [emoji24][emoji24][emoji24] już sama nie wiem. Musiałabym chyba wykorzystać M. od pierwszego dnia po @ przez jakies dwa tygodnie dla pewności [emoji23]

A nie chcesz sobie pobrać z krwi lh tak od 10 dc do powiedzmy 18 co drugi dzień. Ładnie oznaczysz sb wtedy
 
Dziewczyny z synkiem udało nam się w pierwszym cyklu, teraz w zbliżającym się nowym cyklu będziemy się starać o drugie i mam cichą nadzieję na córę ale....

Obawiam się, że będzie problem :( poprzednio cykle miałam idealne, testy owulacji bez zastrzeżeń a teraz cykle mam prawie regularne ale okres od dwóch cykli po dwóch dniach jakiś skąpy, no niby trwa 4-5 dni. Ponadto niby o dobrym czasie ale przez kilka długich dni testy owulacji wychodziły pozytywnie aż zaczęłam się bać że to wczesna menopauza jestem rocznik 83 więc z rana do laboratorium i LH nie wysokie ale odpowiednio na tą fazę po obu i tej bardzo dobrze. Jak długo testy pokazują pozytyw, kreska równie mocna jak testowa?
Do mojego lekarza na NFZ jeszcze sporo poczekam i myślałam już iść do niego z badaniami. Co warto zrobić progesteron? Co jeszcze? Fs, estrogen? Coś mi zaburza testy i sam okres chyba
 
Postawię w tym miesiącu na badania ogólne - progesteron, tsh, prolaktyna itp. Może gdzies tu tkwi tajemnica niepowodzeń.
Ja bym jeszcze włączyła w to ft3 oraz ft4. Endo mówią ze niepotrzebne ale tylko tacy którzy leczą tak jak 30 lat temu.
Ja póki co martwię się miesiączka. Oby wróciła. Zastanawiam się. Może kupię sobie testy owu i będę monitorować czy coś się w ogóle dzieje.
Dziewczyny jak to jest ze nagle w nas budzi się potrzeba posiadania bobasa ja bym nie pomyślała ze mając już dwoje dzieci obudzi się we mnie ponownie ta potrzeba.
 
Jeszce jedno pytanie czy hormony płciowe bada się po prostu banalny pojedynczym pobraniem krwi i czy kiedy to zrobię ma znaczenie?
 
co kiedy badać
3/4 doba cyklu -fsh, lh, prolaktyna, tsh, ft4

11/12 dc-estrogen

21/22dc- estrogen, progesteron, tsh, ft4
Leeleeth kurcze, dobrze że się przebadałas i teraz wiesz gdzie leży problem. To nie koniec świata, lekami można "to" naprostowac! Wyleczy się i znajdziesz w ciążę! Na bank! [emoji1307]
Martoosia04 też idz na badania, bylam pewna że będzie u ciebie ciąża po tak częstych serduszkach...
Mamolinka90 zawsze jest szansa na upragnioną płeć dziecka, nic się nie przejmuj że nie trafiliście w owu. Te nasze metody nie dają żadnych szans powodzenia.
Mocno wam kibicuje i trzymam kciuki.[emoji1307] I coś mi się zdaje że dołączę ponownie do staraczek w 2020! [emoji51][emoji85][emoji188]
 
reklama
@kitqa też w sumie bardzo liczyłam na te ciążę. Dużo objawów. Nawet zgaga wczoraj i przedwczoraj, co mi się normalnie nie zdarza. Ale niestety testy białe.

Badania zrobię. M. nawet chce iść zobaczyć jak jego żołnierzyki. I nad AMH też się zastanawiam. Wtedy bym miała pełen obraz badań i może wyszukamy problem.
 
Do góry