reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Część dziewczyny i chłopaku!
Ja rzadko się udzielam więc nawet może mnie nie pamiętacie ale od czasu do czasu podczytuje co i was. Ogromnie się cieszę że taki wysyp pozytywnych testów jednocześnie przykro mi bo u mnie cisza... Mało tego ostatni cykl myślałam że może coś będzie z tego ale dostałam mega okres i wszystko się poplątały bo przyszedł 4 dni wcześniej, nie wiem może coś było na rzeczy... Skłoniło mnie to do powtórnych badań tatczycy i masz babo placek, na piczatpo roku było wszystko ok a teraz tarczyca się posypała i starania trzeba odłożyć na przyszły rok.
Tam bardzo wam zazdroszczę ale też gratuluję i trzymam kciuki za zdrowe dzieciaczki i uoragnioną płeć

Kredka czarna doskonale cię rozumie choć mam wymarzone córki to wiem że gdyby ich nie bylo to ciężko byłoby mibsie z tym pogodzić. Zamknij złość będzie na początku szczególnie że tyle poświęcenia w to wlożyłaś ale z każdym dniem będzie lepiej. Ściskam cię mocno ❤️
 
reklama
Dziewczyny strasznie fajnie że tak dużo z nas już zobaczylo 2 kreseczki...
Ja dziś miałam sen roku.. Snila mi się wojna i kilka sytuacji z nią związanych i nawet koleżanka z podstawówki tam była i mi gratulowala drugiego synusia na co ja jej odp że owszem drugie ale corunia.. A że sny bywają odwrotne... To wiecie :)
 
Dziewczyny strasznie fajnie że tak dużo z nas już zobaczylo 2 kreseczki...
Ja dziś miałam sen roku.. Snila mi się wojna i kilka sytuacji z nią związanych i nawet koleżanka z podstawówki tam była i mi gratulowala drugiego synusia na co ja jej odp że owszem drugie ale corunia.. A że sny bywają odwrotne... To wiecie :)
Grabcia pamietasz jak ze dwa tygodnie temu wzdychałam jak Ci bardzo zazdroszczę?
Pozytywna zazdrość jak widać bywa budująca i już się tylko ciesze i wyczekuję z utęsknieniem kiedy odetchnę z radością bo zobaczę serduszko:) To będą cudowne święta :)
 
Grabcia pamietasz jak ze dwa tygodnie temu wzdychałam jak Ci bardzo zazdroszczę?
Pozytywna zazdrość jak widać bywa budująca i już się tylko ciesze i wyczekuję z utęsknieniem kiedy odetchnę z radością bo zobaczę serduszko:) To będą cudowne święta :)
No my mirlsiemy poinformować rodzinkę w święta ale maz nie wytrzymał i poinformowal tesciow aleeee moi rodzice i nasze rodzeństwo dowiedzą się w wigilię :)
 
Kura- bedzie dobrze toz to nowy rok zaraz , nie trac nadzieji :*

Mis - ja widze ze dziewczyny z sukcesem i po 5- 7 corkach metoda Baby dust method maja syna, takze ja naprawde polecam.jest o wiele skuteczniejsza na chlopca anizeli na dziewczybke te metoda, no i najłatwiejsza, bez suplementow i innych kombinacji,

BBanna-alez nic tam nowego nie wychodujesz haha, aparatka [emoji14] , musi nyc zachowana temp. Stad inkubator, dziewczyny robia dziala, obserwuje sama.chcialam podchodzic zeby juz szans nie tracic, ale zycie napisalo inny scenariusz ;)

Kredka- czyli mialas 2 stosunki 2 dni przed owulacja i w.dzien pozytywnego testu owu? Dobrze zrozumialam?

Biedronka- sliczne krechy- chowaj na pamiatke :)! I zdrowej spokojnej ciazy zycze :* - kiedy wizyta?

A ty Belle?kiedy wizyta?tez masz ladne kreseczki ! U nas podobnie sierpien dla naszej rodziny pełen imprez a tu jeszcze dodatkowa jedna sie szykuje hehe :)!

Milego dnia dziewczyny :*
 
Kura- bedzie dobrze toz to nowy rok zaraz , nie trac nadzieji :*

Mis - ja widze ze dziewczyny z sukcesem i po 5- 7 corkach metoda Baby dust method maja syna, takze ja naprawde polecam.jest o wiele skuteczniejsza na chlopca anizeli na dziewczybke te metoda, no i najłatwiejsza, bez suplementow i innych kombinacji,

BBanna-alez nic tam nowego nie wychodujesz haha, aparatka [emoji14] , musi nyc zachowana temp. Stad inkubator, dziewczyny robia dziala, obserwuje sama.chcialam podchodzic zeby juz szans nie tracic, ale zycie napisalo inny scenariusz ;)

Kredka- czyli mialas 2 stosunki 2 dni przed owulacja i w.dzien pozytywnego testu owu? Dobrze zrozumialam?

Biedronka- sliczne krechy- chowaj na pamiatke :)! I zdrowej spokojnej ciazy zycze :* - kiedy wizyta?

A ty Belle?kiedy wizyta?tez masz ladne kreseczki ! U nas podobnie sierpien dla naszej rodziny pełen imprez a tu jeszcze dodatkowa jedna sie szykuje hehe :)!

Milego dnia dziewczyny :*
Wizyta planowo na 15.12,ale myślę zeby może wcześniej...
Jutro powtarzam betę i zobaczę jaki wynik;)
 
reklama
Miciur-ka - dzięki za słowa otuchy - to miłe ;) na ten czas, wyposażony w doświadczenie, że planowany i wyczekiwany syn może okazać się jednak córeczką trzymam się kurczowo "cudownych właściwości" i "cudownych wyników" badań autorów tego małego pudełeczka z miernikiem, który mam nadzieję w dniu X zamryga ikonką chłopaka...a wtedy...no cóż...do dzieła! ;) Jak jednak pojawi się druga córka to zapewne stanę się mentorem BDM i powalczę o syna jak te opisane dziewczyny z 5-7 córkami - do upadłego ;)
Dużo do namysłu daje mi sytuacja Kredki - synowie z 2-3 dni przed. Może jednak coś w tym jest?...
 
Do góry