reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja po pierwszej ciąży zarzekałam się, że nigdy więcej dzieci, jeszcze 2 miesiące po porodzie trafiłam na stół operacyjny, wtedy już byłam prawie pewna, że to była ostatnia ciąża i ostatnie dziecko. Praktycznie wszytko co miałam po córce, oddałam do domu dziecka. Zostało mi kilka uniwersalnych ubranek z pierwszych dwóch miesięcy ( musiałam przez przypadek pominąć ten karton ) i gondola, do której mam dziwny sentyment. Jest czarna i bardzo elegancka do tego prawie nowa, ponieważ urodziłam w zimę, a na wiosnę już wyjechałam spacerówką. Mąż jakiś czas temu kazał mi ją sprzedać, stwierdził, że robie w garażu gratowisko :crazy: ale po mimo jego męskiego „okresu ” nie sprzedałam jej. Teraz wiem, że się kiedyś przyda ;) czasami żal mi, że już nic mi nie zostało po córce, w przypadku gdybym miała drugą, a czasami nachodzą mnie myśli, że może tak musiało być, bo druga wyprawka będzie koloru niebieskiego ;)
 
reklama
@Megi_Meg ja też nie mam nic po córce [emoji33] Także jeśli się uda to wszystko od 0 będę kupowała, nawet w rodzinie nie mamy już od kogo dostać cokolwiek, bo moja najmłodsza. No i o wiele większa frajda z kupowania ubranek na dziale chłopięcym... [emoji170]
 
@Megi_Meg ja też nie mam nic po córce [emoji33] Także jeśli się uda to wszystko od 0 będę kupowała, nawet w rodzinie nie mamy już od kogo dostać cokolwiek, bo moja najmłodsza. No i o wiele większa frajda z kupowania ubranek na dziale chłopięcym... [emoji170]

Ja uwielbiam dział chłopięcy, jak wchodzę na dział dziewczęcy, to mam wrażenie, że nie mam wielkiego pola do popisu, chyba, że już zdąrzyłam się nim nacieszyć, albo mój mąż zabrał mi całą przyjemność, on świetnie sobie na nim radzi. Zresztą fajnie jest kupować zupełnie coś innego, także @Jivka miejmy nadzieje, że to znaki z niebios, że zostałyśmy bez poprzedniej wyprawki ;)
 
Ja uwielbiam dział chłopięcy, jak wchodzę na dział dziewczęcy, to mam wrażenie, że nie mam wielkiego pola do popisu, chyba, że już zdąrzyłam się nim nacieszyć, albo mój mąż zabrał mi całą przyjemność, on świetnie sobie na nim radzi. Zresztą fajnie jest kupować zupełnie coś innego, także @Jivka miejmy nadzieje, że to znaki z niebios, że zostałyśmy bez poprzedniej wyprawki ;)
Megi ja tak mam,jak wchodzę na dział dziewczęcy:D
 
Nio ja dziewczyny unikam działów dziewczęcych, bo po pierwsze są urocze a po drugie smutno mi się bardzo robi także jak byłam w ciąży z ostatnim synkiem (mega emocjonalnie podchodzilam do wszystkiego ) , to musialam sama się odciągać albo udawać, że nic nie widzę. Jeśli podeszlam, to przepadłam. Frajdę za to mam jak coś kupuję córkom znajomych, ostatnio np.przegladam na necie sukieneczki do chrztu jako głos doradczy Przyjaciółki :) tyle mojego :D
 
Ja póki co też patrze na dział chłopięcy by w razie co moc i w nim od nowa sie zakochać [emoji23][emoji23][emoji23] a wizyta za 11 dni [emoji178][emoji178][emoji178]
Znam to zjawisko z doświadczenia....oj jak ja to znam ;)...my z Ż też śmiejemy się, że jeśli rzeczywiście mamy drugie cudo w drodze, to zaczniemy od oczekiwania "fasolki"...a nuż okaże się to cudo niebieskim "groszkiem"
 
Misiu, jeśli by się Wam szybko udało zaciążyć z kochaną żoną i wyszedl by chłopczyk, to Twój awatarek bylby adekwatny co do joty;) czego Wam życzę! !!!
 
reklama
Do góry