reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@mis0890 starań po owulacji nie polecam na chłopca. Bardzo łatwo o dziewczynkę. Nawet jest metoda 0+12 czyli 12 godzin po owu. Śluz wtedy staje się gesty, szyjka się zamyka.
O chłopca starałabym się w owu plus zadbałabym
O wysokie pH i śluz. Do tego zauważyłam ze kobiety które starały się przed owu w owu i po owu maja chłopaków. Tzn chodzi mi jeden dzień przed owu, w owu i jeden dzień po. Ale to są trzy podejścia. Ja córkę mam właśnie z 0+12. Tak myśle bo klocie jajnika miałam rano. U mnie oznacza owu. A starania były późnym wieczorem. Czyli Ok 12 godzin po.
 
U nas starania były do 11 dc. Niestety już czuje ze dostanę miesiączkę. Do tego jak dostanie ja dziś bądź jutro to okaże się ze starania były 2 dni przed owu i nic nie złapało. Trochę jestem zdziwiona.
 
@martoosia04 chyba nawet nie dzień a 12h przed, żeby wbić się w samą owulację to, chyba trzeba robić monitoring i męża w pracy odwiedzić haha. Nie do końca wierze w sam czas, ja muszę mój organizm podrasować suplementami. Koleżanka moja ma parkę i pytam jak to, było z synem, to powiedziała, że na 100% przed owulacją bo nie miała nawet śluzu płodnego, więc zastanawiam się co mogło mieć jeszcze wpływ. Ale chyba nic nie wymyślę...
 
Jak cofnęłam się wstecz tego forum, to jest właśnie sporo dziewczyn które miały stosunek na kilka godz przed owulacją i mają córki. Gdybym miała po raz kolejny stawiać co jest głównym czynnikiem, to powtórzę się i powiem, hormony i środowisko organizmu. Córka mi teraz mówi, że brata ona już nie chce, tylko siostrę, mąż chce drugą córkę, jest 2:1, jestem przegłosowana :o
 
Jak cofnęłam się wstecz tego forum, to jest właśnie sporo dziewczyn które miały stosunek na kilka godz przed owulacją i mają córki. Gdybym miała po raz kolejny stawiać co jest głównym czynnikiem, to powtórzę się i powiem, hormony i środowisko organizmu. Córka mi teraz mówi, że brata ona już nie chce, tylko siostrę, mąż chce drugą córkę, jest 2:1, jestem przegłosowana :o

Czyli najlepiej postawić na los. Co bedzie to będzie :)
 
Ja jestem zaskoczona, że teraz nie złapało. Kurczę jakbym nie chciała to bym panikowała. Okres dostanę dzisiaj wieczorem lub jutro na pewno. Wiec wychodzą starania na 2 dni przed owu. Dbałam tez o niskie pH. Ahhh zobaczymy. Daje sobie czas do końca tego roku. Potem już odpuszczam.
 
reklama
Czyli najlepiej postawić na los. Co bedzie to będzie :)

Hehe sama nie wiem na co najlepiej postawić :) na sam los to, trochę ryzykowne :)
Odkopałam moje stare wyniki badań i kalendarzyk małżeński. Moje ostatnie starania były z poniedziałku na wtorek, a owulację miałam w piątek ! potwierdza to aplikacja i pierwsze usg ! muszę jeszcze przestudiować wszystkie badania z krwi, które w tamtym czasie miałam. Aaa i ph pochwy miałam 4, mierzone przez ginekologa.
 
Do góry