reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja mam Ich dwoje i gotowa jestem na Trzeciego Muszkietera Pewnie, ze gdzies tam nadal chcialabym siostruni dla Nich ale na pewno nie marze tak bardzo jak w drugiej ciazy :) Moze tez wlasnie dlatego,ze mielismy niemaly problem na USG genetycznym.. Wszystko skonczylo sie dobrze i spokornialam od razu ..
A o rozczarowaniu pisalam z mysla o historiach Naszych poprzedniczek z tego forum bo tam naprawde bywało ciezko.

P.S. z tym kwaśnym środowiskiem tez roznie tu dziewczyny pisaly i po przeczytaniu kolejnych miesiecy podtrzymuje,ze to rosyjska ruletka. Co nie znaczy, ze sama nie mierze ph paskami hahahaha
Diete na dziewczynke stosuje od urodzenia, jak sie okazuje ;) Tylko teraz trzeba sie nauczyc starac bez "satysfakcji" ;) ;) Bo tego nie pilnowalam do tej pory ;)
 
reklama
martoosia04 - G R A T U L A C J E ! ! ! :) ;) :) niech się Mała zdrowo chowa.
Tak jak mówią .... to jedna wielka, wręcz OGROMNA ruletka jeśli chodzi o planowanie płci. U jednych chłopcy przed owu bez O, u drugi córki w owu i z O (wpis Elenaa)...istne pudełko czekoladek - nie wiadomo, co będzie :) ale, że człek ciekawy i żądny świadomości posiadania w tej kwestii jakiegokolwiek wpływu, to i ja sam przecież "wierzę" w "cudowne" właściwości LCB, z którego prognoz z pewnością wcześniej czy później wraz z Ż skorzystamy...i a nóż, może widelec... ;)
Tydzień żłobka za nami i zaczynamy sezon na apteki i lekarzy...nasza Misia strasznie przez week gorączkowała + katar gratis...proza życia :) Dobrego tygodnia wszystkim
 
@mis0890 teraz niestety tak będzie - katar za katarem :/ nasz Tomek po trzech dniach w przedszkolu już coś przyniósł ponoć do domu. [emoji849] ale co się dziwić jak nagle z 30 stopni zrobiło się 17 [emoji849] do tego deszcze wciąż :/
 
Martoosia ogromne gratulacje!

Pamiętam jak w grudniu test robiłaś w pracy, a teraz tulisz juz wymarzoną córkę.
Dużo zdrówka, trzymajcie się!

23.12 dokładnie robiłam test [emoji173]️ zrobiłam rodzinie najpiękniejszy prezent pod choinkę z tymi testami ciążowym. A teraz te dwie różowe kreseczki leżą obok mnie. [emoji178]
 
@mis0890 dużo zdrówka dla Michalinki.
Sezon na chorobska niestety rozpoczęty. U nas młody przyszedł z katarem w piątek a dziś moja gwiazdeczka walczy z tym paskudztwem. A mnie się serce kraja jak ona płacze[emoji25][emoji25]
Ale cóż -życie...
martoosia04 - G R A T U L A C J E ! ! ! :) ;) :) niech się Mała zdrowo chowa.
Tak jak mówią .... to jedna wielka, wręcz OGROMNA ruletka jeśli chodzi o planowanie płci. U jednych chłopcy przed owu bez O, u drugi córki w owu i z O (wpis Elenaa)...istne pudełko czekoladek - nie wiadomo, co będzie :) ale, że człek ciekawy i żądny świadomości posiadania w tej kwestii jakiegokolwiek wpływu, to i ja sam przecież "wierzę" w "cudowne" właściwości LCB, z którego prognoz z pewnością wcześniej czy później wraz z Ż skorzystamy...i a nóż, może widelec... ;)
Tydzień żłobka za nami i zaczynamy sezon na apteki i lekarzy...nasza Misia strasznie przez week gorączkowała + katar gratis...proza życia :) Dobrego tygodnia wszystkim
 
reklama
Do góry