reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
powiem Ci ze zawsze tak jest z cykalch staraniowych, ja mierze temp od 7 lat (mniej wiecej) i praktycznie zawsze miałam piekny DUZY skok świadczacy o owulacji, a w cyklach ciążowych zawsze ona tak dziwnie stopniowo rośnie :p nie ma takiego skoku powiedzmy 36,3->36,7 tlyko tak pomalu
A miałaś w tym cyklu spadek implantacyjny?
Rzuciłabym okiem na mój wykres? Co myślisz? Nigdy nie mam takiej wysokiej temperatury jak w tym cyklu... teraz codziennie 37.08-37.11 wiec nadzieja jest ale nie było tego spadku :/
 
Princess_88 ale nie musi być spadek :-) ja nie miałam w żadnej ciąży. Wykres masz bardzo ładny :-) trzymam kciuki za sobotę aby @ nie przyszła do nas
Dodajesz nadziei! ❤️
Eh, ale mnie boli brzuch... nie pamietam czy tak miałam w pozostałych ciążach.
Tez trzymam za nas kciuki żeby @ się nie pokazała!
 
Jeśli dzisiaj test wyjdzie jednak pozytywny to ta odległość się zwiększy do minimum 4 dni.
Miesiąc w miesiąc wszystko książkowo tylko jak człowiek chce z tego pożytek zrobić to wszystko wariuje :/ Ale jestem wściekła :(
To zrób O+12 :biggrin2: a moze masz mozliwisc podejsc na szybko na usg prywatnie?podejzysz czy juz po owu, czy pękł..będziesz spokojniejszy
Czasem te nakrecanie może blokować

Ja tam poleciałam na maxa:eek::tak::baffled::-D wczoraj od rana słabe kreski A w nocy przytulanka.. od rana kreski ciemne ,dziś już zrobiłam 3 testy..
I zakwaszam się co kilka godz. Od 2 dni globulka , krem przed i po..
Tylko szyjka tak chyba się nie pokrywa, bo wczoraj była taka szersza i miękka..A dziś od rana twardnieje i wezsza..hmm:eek:
 
No właśnie miałam za wcześnie nie testować ale to ciągle uczucie podbrzusza mnie trochę niemirowalo, no i 9dpo snilo mi się że są 2 kreski to zatestowalam ale była biel. Po kilku godzinach patrzę a na tym teście cien, no ale po tylu godzinach się nie liczy. Więc zrobilam inny test i był też cien ledwo widoczny. Wczoraj i dziś też testowałam i chyba coś jest na rzeczy.
U nas też pierwszy cykl staran tak na poważnie, bo poprzedni był falstartowy bo lekarz w ostatniej chwili dal zielone swiatlo, w sumie byliśmy na wyjeździe i nie było szans powtórzenia i wyszła przerwa 5 dni, więc to jeszcze były u mnie dni nieplodne.
Jutro termin @. Jak nie przyjdzie to w poniedizlaek pójdę na bete. Więc narazie żyje w niepewności :-)
No kreseczki piękne :-) :):-) :):-) :)
Trzymam kciuki !
 
To zrób O+12 :biggrin2: a moze masz mozliwisc podejsc na szybko na usg prywatnie?podejzysz czy juz po owu, czy pękł..będziesz spokojniejszy
Czasem te nakrecanie może blokować

Ja tam poleciałam na maxa:eek::tak::baffled::-D wczoraj od rana słabe kreski A w nocy przytulanka.. od rana kreski ciemne ,dziś już zrobiłam 3 testy..
I zakwaszam się co kilka godz. Od 2 dni globulka , krem przed i po..
Tylko szyjka tak chyba się nie pokrywa, bo wczoraj była taka szersza i miękka..A dziś od rana twardnieje i wezsza..hmm:eek:
A jest sens zakwaszania jeśli ph mam 4.5 cały czas?
Wczoraj odebrałam wyniki moczu i też spojrzałam z ciekawości na ph, wyszło 5 a na tych domowych testach ponad 7 pokazuje.
Te O+12 słabo widzę bo nie mam pojęcia kiedy się "wstrzelić" a poza tym ten ból podbrzusza :(
 
reklama
narazie nie dziękuje. Jak @ nie dostane to w poniedziałek i środe pójde na bete. Moze wtedy troche uwierze ;-)


ja się sugeruję najbardziej tą szyjką, bo jak skok temperatury moze byc pozniej bądź wcześniej, testy owualcyjne wskazują owu za 24-36 h (czasem nawet niby piszą do 48h), śluz może być jeszcze po dniach płodnych, tak szyjka podobno po owulacji szybko się zmienia, i miękkość i wysokość. Nad ranem w 16 dc spokojnie ją dosięgałam, a w szczycie mam duży problem aby ją dotknąć, i była już bardziej jak nos niz usta :-) dlatego domniemam że 15 dc była owulacja, a 16 dc było już po.
Przepraszam, dopytam:oo:to znaczy, ze przed owu jest miekka, a w szczycie czyli w owulacje szyjka jest wysoko i jest twarda?
A jak się zmienia jak jest po owu?
 
Do góry