reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Przerosło mnie chyba to, że fajnie się marzy :) a tu nagle jak będę w ciąży to już „pozamiatane” 😂 trzeba już wszytko przyjąć bez odwrotu. Może głupio gadam, ale mam straszny mętlik. Zresztą, co się miało stać to, się już stało, za 2 tyg dam Wam znać :)

@milla1982 - jesteśmy w Austrii do 2 stycznia, na stoku jeszcze nie byliśmy, musieliśmy ogarnąć nocleg itp. Zazwyczaj robimy sobie jednodniowe wypady w polskie góry lub na Słowację bo z Krakowa mamy rzut beretem. Jak urodze w 2020 to muszę wykorzystać ostatni czas „wolności” (z niemowlakiem ciężko będzie gdziekolwiek się ruszyć ).
Bardzo ładnie i trafnie napisane.. bardzo chciałam byc już w ciąży czekałam na to długo.. Ale początek mnie naprawdę przytloczył ..ze już koniec z marzeniami, tylko trzeba brać rzeczywistość jaka jest..
Jeszcze do tego zmiany hormonalne i mega złe samopoczucie dołożyly swoje..
Teraz mam już 15 tc i jest znacznie lepiej :-) :) mdlosci ustapily.. płci jeszcze nie znam, ale naprawde jestem mega pewna że to chłopiec na 99,9%..takie mam przeczucie i tak mi coś mignelo na usg prenatalnym. Lekarka twierdziła, że ona nie wie bo jest za wcześniej..to był 12tc. No i takiej fotki nuba też niestety nie mam

Trzymam za Was wszystkie kciuki, aby testy były pozytywne:-) :) i bez tych kiepskich emocji, aby to zderzenie z rzeczywistością okazalo sie przyjemniejsze niz marzenia:-) :)..
 
Bardzo ładnie i trafnie napisane.. bardzo chciałam byc już w ciąży czekałam na to długo.. Ale początek mnie naprawdę przytloczył ..ze już koniec z marzeniami, tylko trzeba brać rzeczywistość jaka jest..
Jeszcze do tego zmiany hormonalne i mega złe samopoczucie dołożyly swoje..
Teraz mam już 15 tc i jest znacznie lepiej :-) :) mdlosci ustapily.. płci jeszcze nie znam, ale naprawde jestem mega pewna że to chłopiec na 99,9%..takie mam przeczucie i tak mi coś mignelo na usg prenatalnym. Lekarka twierdziła, że ona nie wie bo jest za wcześniej..to był 12tc. No i takiej fotki nuba też niestety nie mam

Trzymam za Was wszystkie kciuki, aby testy były pozytywne:-) :) i bez tych kiepskich emocji, aby to zderzenie z rzeczywistością okazalo sie przyjemniejsze niz marzenia:-) :)..
Kiedy masz teraz usg ? No moja lekarka tez nie potrafila określić, choc w poprzednich ciązach juz na 80% znalam płeć na tym etapie ale dzieci widocznie bardziej współpracowały.
A ogólnie na forach widzialam ze lekarze dość wcześnie oceniają płeć, jedna dziewczyna pisala po usg w 11tc+5 ze lekarz jej powiedział ze córka, gdzie jej napisalam ze w 12 tc wyrostek najbardziej sie zmienia i 11 tc to dość wcześnie na ocene plci.
 
Stary , głupi i do tego uparty ;)
Właśnie zrobiłam kolejnego, ostatniego "chińczyka" i oto on: Chińczyk z kontrastem ;)
 

Załączniki

  • 20191229_190531-02.jpeg
    20191229_190531-02.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 69
To rzeczywiście dominacja chłopców, a komu córka sie urodziła?
W mojej rodzinie moja babcia ma 8 wnuczek i 5 wnukow. Wliczam w to moje dzieci :-) ale od 2010 roku dominacja dziewczyn, bo w tym czasie urodziło sie w rodzinie 4 dziewczynki i tylko 1 chłopczyk mój syn.
Za to w męża rodzinie, jego siostrom, rodzenstwu ciotecznemu praktycznie same chlopaki się rodzą, jest 11 chlopcow i tylko 3 dziewczynki.
Także może dlatego u nas mix i mamy parke :p i u mnie wszyscy w rodzinie oprócz moich rodziców mają starszych synów a młodsze córki


Córka u mojej siostry ma już 9 lat..reszta sami chłopcy ;) w wieku 7lat do 6msc no i kolejny w brzusiu...
Siostra męża też jest w ciąży i aż czekam co tam ma ;)
 
reklama
To rzeczywiście dziwne, bo na tych chińczykach to wychodzily mi takie slabe cienie gdzie na tych lepszych kupionych w Polsce byly już ladne kreski.
To moze jutro zrob pink bądź kardioline? Ile dni po owulacji jutro?
No i tu jest zagadka. Obliczyłam na 18.12 ale wydaję mi się, że była 19.12 choć wg temperatury porannej ovuFriend na 22.12 wyznaczyła (z czym na pewno się nie zgadzam wg objawów ;) ) a inna apka wg popołudniowej tempki na 20.12 i jest taka opcja bardzo możliwa. Ogólnie plamienie niby owulacyjne mialam 16.12 i 19.12 a później od 21.12 do przedwczoraj a test owulacyjny pozytywny 15.12 i od 17.12 do wyczerpania zapasów hahaha Więc zgaduj zgadula ;)

Czyli albo 8 albo 10 albo 11dpo bo 12 raczej nie ;)
 
Do góry