reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja przy stosowaniu supli, przez nas oboje ,zakwaszanie silne przy i tak niskim ph .. tylko bez odstepu duzego, czyli ok 20 godzinnym tym razem, bo nie wychodzilo wogol, spodziewamy się 3 synka:-) :) ;) właśnie jestem po polowkowych
20200216_013607.jpg
20200216_012742.jpg
 
reklama
Do statystyk dodam, że na mnie akurat te wszystkie metody nie działały..
Pierwszego Syna (nie planowany ..wtedy:)mam z tzw króliczki, nawet po kilka razy dziennie i w ovu też napewno:-D..hmmm bardzo nas ciagnelo do siebie...:-D:-D:unsure:
Potem z 1 dniowego odstępy.. . strata
Drugiego syna mam z 2 dniowego odstępu
Z 2,5 dniowego ..strata
Z 1 dniowego synek
Przy stratach niestety nie znam przyczyny ani płci, bo to tzw puste jajo, czyli na wczesnym etapie, A w szpitalu w którym byłam w takim przypadku nie badają pod tym kątem i nawet nie proponują takiej możliwości odpłatnie..ja bardzo żałuję, Chciala bym wiedzieć..
Wiem, że moje starania mogą wydawać się mało dziewczynkowe, ale kad postanowiliśmy starać się o drugie dziecko, A był to listopad 2014 roku, nie zabezpieczalismy się i zawsze był odstęp od owu(mam regularne cykle , 28 dni, wyraźne odczucia w czasie owu, pokrywajace się z testami i czasem potwierdzane usg) poczatkowo 5 dni, dlugo nic i tak sie zblizalam 4, 3, 2 dni..
Po drugim synku , a ma juz 3 lata..też były przerwy 2, 3 dniowe i nic nie wychodziło
Więc taki z tego wniosek, że przy tych staraniach należy podejść bardzo indywidualnie do możliwości naszych organizmów
 
Do statystyk dodam, że na mnie akurat te wszystkie metody nie działały..
Pierwszego Syna (nie planowany ..wtedy:)mam z tzw króliczki, nawet po kilka razy dziennie i w ovu też napewno:-D..hmmm bardzo nas ciagnelo do siebie...:-D:-D:unsure:
Potem z 1 dniowego odstępy.. . strata
Drugiego syna mam z 2 dniowego odstępu
Z 2,5 dniowego ..strata
Z 1 dniowego synek
Przy stratach niestety nie znam przyczyny ani płci, bo to tzw puste jajo, czyli na wczesnym etapie, A w szpitalu w którym byłam w takim przypadku nie badają pod tym kątem i nawet nie proponują takiej możliwości odpłatnie..ja bardzo żałuję, Chciala bym wiedzieć..
Wiem, że moje starania mogą wydawać się mało dziewczynkowe, ale kad postanowiliśmy starać się o drugie dziecko, A był to listopad 2014 roku, nie zabezpieczalismy się i zawsze był odstęp od owu(mam regularne cykle , 28 dni, wyraźne odczucia w czasie owu, pokrywajace się z testami i czasem potwierdzane usg) poczatkowo 5 dni, dlugo nic i tak sie zblizalam 4, 3, 2 dni..
Po drugim synku , a ma juz 3 lata..też były przerwy 2, 3 dniowe i nic nie wychodziło
Więc taki z tego wniosek, że przy tych staraniach należy podejść bardzo indywidualnie do możliwości naszych organizmów

Gratuluje synusia [emoji170][emoji170][emoji170]
Śliczne fotki macie. Niech rośnie zdrowo!
 
Też mam 2 synów i córkę 1.5 roku z tym, że moja ma 3włosy na krzyż i króciutkie. Każdy ją bierze za chłopca nawet jak jest cała na różowo:) nie mogę się doczekać kiedy będę czesać kitki.
Doczekasz się, moja urodzila sie z wyjatkowo dlugimi wlosami, jak miala 4 miesiące to musiałamprzypinac grzywke spinką, bo do oczu wchodziła.
To zdjęcie z grudnia.

Ile lat mają chłopcy?
20191220_185301.jpeg
 
Do statystyk dodam, że na mnie akurat te wszystkie metody nie działały..
Pierwszego Syna (nie planowany ..wtedy:)mam z tzw króliczki, nawet po kilka razy dziennie i w ovu też napewno:-D..hmmm bardzo nas ciagnelo do siebie...:-D:-D:unsure:
Potem z 1 dniowego odstępy.. . strata
Drugiego syna mam z 2 dniowego odstępu
Z 2,5 dniowego ..strata
Z 1 dniowego synek
Przy stratach niestety nie znam przyczyny ani płci, bo to tzw puste jajo, czyli na wczesnym etapie, A w szpitalu w którym byłam w takim przypadku nie badają pod tym kątem i nawet nie proponują takiej możliwości odpłatnie..ja bardzo żałuję, Chciala bym wiedzieć..
Wiem, że moje starania mogą wydawać się mało dziewczynkowe, ale kad postanowiliśmy starać się o drugie dziecko, A był to listopad 2014 roku, nie zabezpieczalismy się i zawsze był odstęp od owu(mam regularne cykle , 28 dni, wyraźne odczucia w czasie owu, pokrywajace się z testami i czasem potwierdzane usg) poczatkowo 5 dni, dlugo nic i tak sie zblizalam 4, 3, 2 dni..
Po drugim synku , a ma juz 3 lata..też były przerwy 2, 3 dniowe i nic nie wychodziło
Więc taki z tego wniosek, że przy tych staraniach należy podejść bardzo indywidualnie do możliwości naszych organizmów
Rzeczywiście 1 dzien przed owu to juz mało dziewczynkowe. Przy drugiej ciąży też nie zachodzilam z dostępem, więc syn z owulacji. Ciąża z córka z odstępem, ale 8 miesicy nie zachodzilam, więc to jakis jeden wyjatkowy dal radę.

Też straciłam ciążę , to był 10 tc, ale byłam w takim szoku że nawet nie zapytałam o możliwość badania płci, sądziłam że za wcześnie, a w szpitalu jak na taśmie i bez emocji nikt nie powiedział że mogę. Jutro minął 3 lata, mam poczucie braku, chciałbym wiedzieć , szkoda że w szpitalach jest taka znieczulica.
 
reklama
Ja to jestem w szoku jak na tym forum na fb wyczytałam 2 przypadki 6.5 dniowej przerwy i z tego chlopcy wyszli. Dla mnie to szok ze wogole tyle plemniki przetrwały. Wg mnie 3-4 dni to juz dlugo :-)
 
Do góry