reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja jestem w trakcie badań, zrobiłam AMH i wynik wyszedł mi dość wysoki, reszty hormonów jeszcze nie znam. U mnie jajniki też często są uśpione, tylko u mnie problem jest taki, że jak same od siebie się "budzą" to mogłabym mieć przedszkole, boje się myśleć co może być po stymulacji.
U mnie nawet ze stymulacja było słabo wiec dużo pęcherzyków to większa szansa dla Ciebie! I tak szanse ze zapłodni się choc jeden nie są super wysokie a co dopiero dwa czy trzy na raz. Byłam na forum dziewczyn na symulacji jajników i wcale nie było dużo bliźniaków a laski miały po 5 pęcherzyków... ale może obejdzie się u Was bez symulacji? My pierwszy miesiąc po odstawieniu tabletek liczymy na większa płodność i będziemy celować naturalnie. Od maja Clomid a potem gonadotropiny - chociaż wole uniknąć :/ teraz szaleje w Japonii koronawirus i w sumie ulżyło mi ze nie zaszłam w ciąże we wrześniu bo teraz bym ze strachu umierała chyba ;)
 
reklama
U mnie nawet ze stymulacja było słabo wiec dużo pęcherzyków to większa szansa dla Ciebie! I tak szanse ze zapłodni się choc jeden nie są super wysokie a co dopiero dwa czy trzy na raz. Byłam na forum dziewczyn na symulacji jajników i wcale nie było dużo bliźniaków a laski miały po 5 pęcherzyków... ale może obejdzie się u Was bez symulacji? My pierwszy miesiąc po odstawieniu tabletek liczymy na większa płodność i będziemy celować naturalnie. Od maja Clomid a potem gonadotropiny - chociaż wole uniknąć :/ teraz szaleje w Japonii koronawirus i w sumie ulżyło mi ze nie zaszłam w ciąże we wrześniu bo teraz bym ze strachu umierała chyba ;)

Miałam właśnie pytać, jak u Was z tym wirusem jest ? Czy faktycznie jest tak groźnie, czy tylko taki szum ? Nie mam pojęcia jak u nas będzie, dowiem się pewnie po skompletowaniu wszystkich badań. Ja mam bardzo rzadko owulacje, w grudniu miałam pierwszą chyba od pół roku, do zapłodnienia nie doszło bo miałam i tak niewydolność ciałka żółtego (chyba dobrze pisze, bo już mi się miesza wszystko) a przy rzadkich owulacjach mam właśnie więcej niż jeden pęcherzyk. Ginekolog mi powiedział, że mam tak delikatny organizm, że jeśli mi włączy leki, to mam bardzo duże prawdopodobieństwo na ciąże mnogą :/ a z kolei czekać po kilka miesięcy na owulacje i nie wiadomo kiedy ona będzie, to też bezsensu. A wy kiedy zaczynacie ?
 
Hej kobietki pozytywny czy negatywny test owulacyjny? Dzis 19 dc. Cykle mam nie regluarne. Poprzedni pobił rekord bo47 dni. Wczesniej 40. Jeszcze wczesniej 34. Wczesniej 35dni. Planuje syna
 

Załączniki

  • 20200220_211539.jpg
    20200220_211539.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
Hej kobietki pozytywny czy negatywny test owulacyjny? Dzis 19 dc. Cykle mam nie regluarne. Poprzedni pobił rekord bo47 dni. Wczesniej 40. Jeszcze wczesniej 34. Wczesniej 35dni. Planuje syna

Dla mnie niby pozytywny, choć jak ja miałam fazę na robienie testów, to potrafiły mi jeszcze ciemniejsze wyjść i to nawet dzień później.
 
reklama
Jak dla mnie jest pozytywny, ale nie na syna i jesteś jeszcze przed owulacją. Kreska testowa musi być mocniejsza od kontrolnej, jeśli tak będzie to, owulacja powinna wystąpić za ok 24h/36h
A ja myślałam zeby dzis wieczorem działać. Dobrze że mówisz że jeszcze za wczesnie. Wieczorem ok20.30 zrobie znowu test. I proszę o wskazówki. Nigdy nie planowałam płci dziecka więc jestem w tym zielona🙈
 
Do góry