reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U Nas tak samo ;) Cóż, będziemy PatoRodzinką hahaha Ja to może nawet samotną matką bo mąż nie chce póki co o moich pomysłach słuchać nawet haha Ale mam jeszcze 2 lata żeby zmienić Jego punkt widzenia ;)
Mój to o trzecim nie chciał już słyszec. Zmienilam
Jego punkt widzenia. Ale na razie się nie udaje. Jutro termin @ i już wiem ze przyjdzie, po prostu czuje to. Za dwa tygodnie kolejna szansa 😀
 
reklama
Mój to o trzecim nie chciał już słyszec. Zmienilam
Jego punkt widzenia. Ale na razie się nie udaje. Jutro termin @ i już wiem ze przyjdzie, po prostu czuje to. Za dwa tygodnie kolejna szansa 😀
Mój też absolutnie był na nie ;) Aż w zeszłym roku sam zapytał ile chcę czekać z tym Trzecim ;) :D
Trzymam kciuki, żeby jednak @ nie przyszła ;)
 
Mój też absolutnie był na nie ;) Aż w zeszłym roku sam zapytał ile chcę czekać z tym Trzecim ;) :D
Trzymam kciuki, żeby jednak @ nie przyszła ;)
Dzięki ale to nierealne. To się czuje 😂
A ja jak rok wcześniej wspominałam o trzecim zanim się zaczęliśmy starać to był absolutnie na nie! W między czasie coś wspominałam delikatnie i tez nie. Po roku w końcu stwierdzialam ze poważnie z Nim pogadam i tylko zaczęłam a ten „ok”. 😃I udało się od razu ale niestety szybko skończyło tez.
 
Dzięki ale to nierealne. To się czuje 😂
A ja jak rok wcześniej wspominałam o trzecim zanim się zaczęliśmy starać to był absolutnie na nie! W między czasie coś wspominałam delikatnie i tez nie. Po roku w końcu stwierdzialam ze poważnie z Nim pogadam i tylko zaczęłam a ten „ok”. 😃I udało się od razu ale niestety szybko skończyło tez.
I jak? :)
 
A jak to jest z mierzeniem temp. Trzeba rano przed wstaniem z łóżka,codziennie o tej samej godz. Moze byc pod pachą? A jeśli będzie skok temp to oznacza ze za kilka dni będzie owulacja czy jesli jest skok tzn ze teraz ma sie owulacje??
 
A jak to jest z mierzeniem temp. Trzeba rano przed wstaniem z łóżka,codziennie o tej samej godz. Moze byc pod pachą? A jeśli będzie skok temp to oznacza ze za kilka dni będzie owulacja czy jesli jest skok tzn ze teraz ma sie owulacje??
Rano codziennie o tej samej porze przed wstaniem z łóżka, piciem itp. Należy mierzyć w ustach, w pochwie lub w odbycie. Skok temperatury z reguły oznacza, że owulacja była dzień wcześniej (wynika że wzrostu progesteronu), chociaż by ją potwierdzić czeka się na trzy wyższe temperatury.
 
Hej dziewczyny! Zaglądacie tu jeszcze? Jestem w szpitalu. Dziś miałam diagnostyczna histeroskopie na żywca bez znieczulenia ale dałam radę :) w srodku pięknie i czysto. Jutro czeka mnie laparoskopia z kauteryzacja jajników i badanie drożności jajowodów. Trzymajcie kciuki!! Mam nadzieje ze po operacji szybko zajdę w upragniona ciąże! ❤️ @Dwa+Trzy co u Was słychać? Jak się czujesz?
 
reklama
Hejka dziewczyny strasznie cicho się tu zrobiło ja powracam poraz ostatni 😋 do planowania. Chyba będę osamotniona.... ☹️
Elenaa gratuluję 3 bobaska 🙂
Mam pytanko od roku już przyjmuje suple mój mąż od 7 miesięcy i powiedzcie mi czy saw palmetto bierzecie cały cykl czy dopiero po owu?
 
Do góry