reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny jestem na etapie zamawiania wszystkich potrzebnych witamin,testów itd. Macie może jakąś aptekę internetową która sprzedaje produkty nie za miliony.Może też coś doradzicie bo nie wiem jak to rozgryźć żeby nie łykać garści tabletek.Potrzebuję:
Sód 700-1000 mg dziennie
Potas 2500-3500mg
cytrynian wapnia 1200-1800mg
cytrynian lub asparaginian magnezu
wit c 500-1000mg
wit B6 100mg
kwas foliowy 800mg
:o
Ja wszystko zamawiam na allegro sod i potas to raczej z dieta dostarczysz a na dziewczynkę trzeba tego unikać skup się na suple które regulują estrogen i progesteron to co Ci wyżej pisałam firma swanson ma dobre a nie drogie
 
reklama
Cytrynian wapnia i magnezu kup w proszku najtaniej wychodzi ja myślę jeszcze o oleju z mięty pieprzowej podobno dobrze wpływa na hormony taki artykuł o pcos czytałam
Co do testów polecam clearblue długo się zastanawiałam bo drogie ale Airfix mi poleciła i są dokładne
 
Ja wszystko zamawiam na allegro sod i potas to raczej z dieta dostarczysz a na dziewczynkę trzeba tego unikać skup się na suple które regulują estrogen i progesteron to co Ci wyżej pisałam firma swanson ma dobre a nie drogie
uff dobrze,że napisałaś.Faktycznie sód i potas przy diecie na chłopca teraz doczytałam :D
 
Jednak słodycze można ponieważ cukier nie utrzymuje się długo w organiźmie :)

Zdaniem prowadzącej badania Elissy Cameron, najnowsze odkrycie dostarcza naukowych dowodów na potwierdzenie ludowych przekonań odnośnie wpływu diety na płeć dziecka. Zgodnie z nimi, jeśli kobieta chce mieć syna powinna właśnie jeść dużo czerwonego mięsa, a gdy chce urodzić dziewczynkę - m.in. więcej owoców, warzyw i słodyczy.
 
Dziewczyny czy ma sens dalsze testowanie?moje cykle 32-35dniowe takze długie. Chcieliśmy w tym cyklu starać się a tu taka sytuacja, testy ciagle negatywne😢
 

Załączniki

  • 20200709_202135.jpg
    20200709_202135.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 36
Jednak słodycze można ponieważ cukier nie utrzymuje się długo w organiźmie :)

Zdaniem prowadzącej badania Elissy Cameron, najnowsze odkrycie dostarcza naukowych dowodów na potwierdzenie ludowych przekonań odnośnie wpływu diety na płeć dziecka. Zgodnie z nimi, jeśli kobieta chce mieć syna powinna właśnie jeść dużo czerwonego mięsa, a gdy chce urodzić dziewczynkę - m.in. więcej owoców, warzyw i słodyczy.
Madziołek mi się jednak wydaje ze więcej jest negatywnych niż pozytywnych skutków jedzenia słodyczy utrudniają wchłania ie wapnia i jednak jest ciągły wyrzut insuliny bo wzrasta glukoza odkłada się tłuszczyk im więcej tłuszczyku tym więcej testosteronu. Testosteron spada jak spada BMI a tym samym waga
Jednak nie zmienia to faktu że kobiety szczupłe rodzą samych synów i na odwrót to samo tyczy się osób z hirsutyzmem z nadmiarem testosteronu te kobiety także często rodzą dziewczynki.
Także można jedynie pomogac naturze przeważyć szale i jedno co wiem to na pewno suple zmieniają cykl hormonalny i pH
 
A może miałaś wcześniej owu stąd testy ujemne czasami też testy są do du.. I słabo wychodzą lub cykl Ci się wydłużył
Testy używam od kilku miesiecy tych samych. Wcześniej owulacja hmm nigdy tak sie nie zdarzyło. Kilka m-cy temu miałam raz cykl ponad 40dniowy. Nie wiem juz sama co myśleć.😢😢 zdołował mnie ten cykl. Niestety juz kilka m'cy nie czuje kiedy mam owulacje. W lutym kłuło mnie w jajniku duża ilosc śluzu zrobiłam test i wypisz wymaluj dwie grube krechy. A teraz nic. Czy to jakis znak aby nie starać się😱 różne myśli przychodzą do głowy
 
reklama
Testy używam od kilku miesiecy tych samych. Wcześniej owulacja hmm nigdy tak sie nie zdarzyło. Kilka m-cy temu miałam raz cykl ponad 40dniowy. Nie wiem juz sama co myśleć.😢😢 zdołował mnie ten cykl. Niestety juz kilka m'cy nie czuje kiedy mam owulacje. W lutym kłuło mnie w jajniku duża ilosc śluzu zrobiłam test i wypisz wymaluj dwie grube krechy. A teraz nic. Czy to jakis znak aby nie starać się😱
PragneSyna często w cyklach staraniowych tak bywa wszystko się przestawia to chyba bardziej psychika ja też różne myśli przychodzą do głowy ja też tak mam im bliżej starań tym więcej wątpliwości ciągle schizuje czy cykl mi się nie rozwali 😑
 
Do góry