reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To za tydzień wywołanie jak nic się nie będzie działo? Oby samo ruszyło. Trzymam kciuki.
u nas ok, kończymy 13 tydzień. Za 5 dni usg.
mam nadzieje, ze wszystko ok bo trochę nerwów miałam. Ale ja całe życie nerwowa 🙄🙄🙄
Koniecznie daj znać po USG! Trzymam mocno kciuki!
No ja przez ta insulinę musze mieć indukcję. Myślę, że najpóźniej 06.09 będę tulić Małego Uparciucha :D
 
reklama
Dwa + trzy a w którym tygodniu kazali Ci się zgłosić na indukcję ? Dużo bierzesz insuliny ?
Jako że ostatnio było wszystko ok na USG i Mały bez cech makrosomii to postanowili indukować dopiero tydzień przed terminem, czyli przez mój błąd tak naprawdę będę w terminie. Wcześniej, gdy prognozowali 5kg przy porodzie to był plan indukcji w 38tc. Insuliny biorę 16j na noc ale teraz cukry skaczą więc nie wiem na jakiej dawce skończę 🤷‍♀️
 
Hope ty chyba o dziewczynkę się starałaś? Już niedługo się dowiesz 🙂 trzymam kciuki za marzenie napisz też co robiłaś w kierunku spełnienia marzenia 😉
Dwa + Trzy trzymam kciuki oby poszło gładko i maluszek sam postanowił wcześniej wyjsc 😉
 
Hope ty chyba o dziewczynkę się starałaś? Już niedługo się dowiesz 🙂 trzymam kciuki za marzenie napisz też co robiłaś w kierunku spełnienia marzenia 😉
Dwa + Trzy trzymam kciuki oby poszło gładko i maluszek sam postanowił wcześniej wyjsc 😉
Tak, o dziewczynkę 😊
Co robiłam? Jak się staraliśmy to zawsze ostatni seks dwa dni przed owu a w cyklu którym się udało nie wiem czy to było dwa dni przed czy dzień przed bo miałam złamane zebra i to tak na odwal się 🙈🙈🙈 z myślą „i tak nic z tego nie będzie bo prawdziwych starań nie było”. A tu niespodzianka. Na nic się nie nastawiam. Wiadomo chciałabym dziewczynkę ale chłopiec tez będzie ok 😆 już nie ma odwrotu. Jakoś mi to teraz obojętne. Żeby tylko wszystko ok było
 
Jako że ostatnio było wszystko ok na USG i Mały bez cech makrosomii to postanowili indukować dopiero tydzień przed terminem, czyli przez mój błąd tak naprawdę będę w terminie. Wcześniej, gdy prognozowali 5kg przy porodzie to był plan indukcji w 38tc. Insuliny biorę 16j na noc ale teraz cukry skaczą więc nie wiem na jakiej dawce skończę 🤷‍♀️
To u nas wywołują niezależnie od wagi w 38 TC, jeśli jest insulina, a w terminie jeśli na diecie. 😁 Już masz blisko terminu to na pewno spokojnie dotrwacie. 🥳
 
Czesc dziewczyny! Wczoraj okazało się ze druga dawka hCG wywołała owulacje. Pękły dwa pecherzyki w piątek - byłoby super gdyby nie to ze mój mąż był zmęczony i odmówił igraszek. No wiec ostatnie seksy były w nocy z wtorku na środę :o Dość długi odstęp ale jakiś cień szansy jest. Wg naukowców szansa na ciąże z takim odstępem to 15% i większe prawdopodobieństwo dziewczynki. Znając życie i tak nic z tego, mam już Femare na kolejny cykl i zapisałam się do kliniki na in vitro - chociaż to ostateczność i pewnie jeszcze do grudnia będziemy naturalnie próbować. Trzymam kciuki za wymarzone zdrówe dzieciaczki! @Dwa+Trzy to już niebawem!! Koniecznie pokaz ciotkom z forum maluszka ❤️ Dużo siły!
 
Princess to duża szansa ja myślę że Ci się uda bo często dziewczyny z dłuższego odstępu zachodziły a jakby owu była z rana to idealny odstęp 😉 trzymam kciuki
Dwa +Trzy ty jeszcze w dwupaku 😋? A może już maluszek jest z Tobą daj znać
 
reklama
Do góry