reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

20200826_134505.jpg
hej dziewczyny jak myślicie?
Chlopiec czy dziewczynka?:)
 
reklama
Dwa + Trzy nie strasz mnie 😂 jak sama sobie robię wychodzi trójka ale nie wiem czy to nie siła autosugestii 😂 kiedyś mama mi wróżyła i też trójeczka kiedyś czytałam że to ma znaczenie czy trzyma się obrączkę nad nadgarstkiem czy bliżej palców
 
Dwa + Trzy nie strasz mnie 😂 jak sama sobie robię wychodzi trójka ale nie wiem czy to nie siła autosugestii 😂 kiedyś mama mi wróżyła i też trójeczka kiedyś czytałam że to ma znaczenie czy trzyma się obrączkę nad nadgarstkiem czy bliżej palców
Ja już robiłam takie wygibańce, że nawet celowo uderzałam o dłoń żeby sprawdzić czy kiedykolwiek wyjdzie inaczej i nic, uparcie 2 Synów i Córka ;) I tak się nabijamy, że to chyba oznacza, że ten Nasz trzeci Synuś z czasem płeć zmieni 🙈 🙈 🙈 bo przecież obrączka nie może się aż tak mylić ;)
 
Dziewczyny u mnie to już oficjalne- jestem niepłodna. Wjeżdża ciężka artyleria - gonadotropiny a jak to nie pomoże to już jestem zapisana do kliniki na konsultacje w sprawie in vitro. Może się okazać ze mój organizm w kwestii wyboru płci nie będzie miał nic do powiedzenia :/ pecherzyki pięknie rosną i mimo zastrzykow z hCG nie pękają :( bardzo mi ciężko. Mam strasznego dola...
 
Princess ☹️ ale wierz mi że tak naradę jeszcze wszystko może się zdarzyć, znam przypadek z mojego bliskiego otoczenia jak lekarze mówili mojej znajomej że nigdy nie zadzie naturalnie w ciążę i 3 x do in vitro podchodziła bez skutku a teraz ma 3 dzieci które sama urodziła. Z pierwszym zaszła w ciążę jak zmieniała klinikę i miała się poddać 4 podaniu zarodka. Trzymam za Ciebie kciuki
 
Dziewczyny u mnie to już oficjalne- jestem niepłodna. Wjeżdża ciężka artyleria - gonadotropiny a jak to nie pomoże to już jestem zapisana do kliniki na konsultacje w sprawie in vitro. Może się okazać ze mój organizm w kwestii wyboru płci nie będzie miał nic do powiedzenia :/ pecherzyki pięknie rosną i mimo zastrzykow z hCG nie pękają :( bardzo mi ciężko. Mam strasznego dola...
W medycynie nie ma rzeczy niemożliwych! Co tam się nawyrabiało, że po Dwójce synów teraz taka diagnoza?
Nawet jeśli invitro będzie jedynym wyjściem to co za różnica, jakim sposobem :D Trzymam kciuki za dwie grube krechy!! :)
 
Dziewczyny u mnie to już oficjalne- jestem niepłodna. Wjeżdża ciężka artyleria - gonadotropiny a jak to nie pomoże to już jestem zapisana do kliniki na konsultacje w sprawie in vitro. Może się okazać ze mój organizm w kwestii wyboru płci nie będzie miał nic do powiedzenia :/ pecherzyki pięknie rosną i mimo zastrzykow z hCG nie pękają :( bardzo mi ciężko. Mam strasznego dola...
Tylko się nie obrażaj. Nie chcę Cie atakować. Piszę od serca. Może warto zaadoptować dzieciątko? Jest tyle potrzebujących. Ja również nad tym myślę :)
 
W medycynie nie ma rzeczy niemożliwych! Co tam się nawyrabiało, że po Dwójce synów teraz taka diagnoza?
Nawet jeśli invitro będzie jedynym wyjściem to co za różnica, jakim sposobem :D Trzymam kciuki za dwie grube krechy!! :)
Zgadzam się, nie ma rzeczy niemożliwych. Osobiście znam „niepłodna” kobietę która ma trójkę dzieci obecnie. Cała trójka rok po roku. 😊😊😊
@Dwa+Trzy a jak się czujesz? ;)
 
Zgadzam się, nie ma rzeczy niemożliwych. Osobiście znam „niepłodna” kobietę która ma trójkę dzieci obecnie. Cała trójka rok po roku. 😊😊😊
@Dwa+Trzy a jak się czujesz? ;)
Ogólnie czuję się bardzo dobrze tylko od dzisiaj powinnam być na Oddziale i czekać na wywołanie a podałam na IP błędny TP i takim sposobem przesunęłam go sobie o tydzień haha
A co u Was? Który to już tydzień?
 
reklama
Ogólnie czuję się bardzo dobrze tylko od dzisiaj powinnam być na Oddziale i czekać na wywołanie a podałam na IP błędny TP i takim sposobem przesunęłam go sobie o tydzień haha
A co u Was? Który to już tydzień?
To za tydzień wywołanie jak nic się nie będzie działo? Oby samo ruszyło. Trzymam kciuki.
u nas ok, kończymy 13 tydzień. Za 5 dni usg.
mam nadzieje, ze wszystko ok bo trochę nerwów miałam. Ale ja całe życie nerwowa 🙄🙄🙄
 
Do góry