reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki, z tym inozytolem spróbuję, chociaż mam nadzieje, że nie obniży testosteronu, bo w lipcu miałam 0,06, a norma była od 7 z hakiem z tego, co pamiętam i boję się, że tak za niski miesza mi w cyklu. A acard w jakiej dawce bierzesz ? A ten inozytol się odstawia w przypadku ciąży czy nie przeszkadza ?
 
reklama
Acard jak nie masz problemu z krzepnięciem to ja biorę 2 tab dziennie do owu potem stopniowo odstawiasz a inozytol też będę chciała odstawiać w przypadku ciąży. Faktycznie testosteron masz bardzo niski no ale to raczej zrozumiałe bo bierzesz metformine. Typowo dziewczynkowe 😋
 
Acard jak nie masz problemu z krzepnięciem to ja biorę 2 tab dziennie do owu potem stopniowo odstawiasz a inozytol też będę chciała odstawiać w przypadku ciąży. Faktycznie testosteron masz bardzo niski no ale to raczej zrozumiałe bo bierzesz metformine. Typowo dziewczynkowe 😋
Dziewczyny a Acard to dziewczynkowo dziala???
 
Acard jak nie masz problemu z krzepnięciem to ja biorę 2 tab dziennie do owu potem stopniowo odstawiasz a inozytol też będę chciała odstawiać w przypadku ciąży. Faktycznie testosteron masz bardzo niski no ale to raczej zrozumiałe bo bierzesz metformine. Typowo dziewczynkowe 😋
Kochana ty te leki bierzesz bo masz cukrzycę i problemy z krzepnięciem czy poprostu chodzi że wspomagają dziewczynkę?
 
Dzień dobry🤗

Mercedesowa głowa, do góry.
Napewno znajdziesz jakieś rozwiązanie, na dziewczynkę bez orgazmu no to starczy szybki numerek 😜😂
Na chwilkę bajeczka lub książeczka młodemu.Dasz radę.
Wiem co czujesz,bo sama kiedyś tyle czasu się starałam 🤐😕człowiek najchętniej by chciał odrazu.niestety te co chcą mają z tym problem.Te co myślą że nie zajdą, niechca mają.
Niestety takie to niesprawiedliwe.
Głowa do góry i do dzieła kochana zaciskam za ciebie mocno kciuki.
A może teraz kiedy myślisz że cykl stracony bo nocki to właśnie może będzie owocny.

Magic super, że zadowolona z wynikow🤗 Oj u ciebie będzie różowo czuję to 😊

Anulka racja ja kiedyś też starałam się na córeczkę robiłam nie wszystko ale starałam się w tą, stronę. Nic nie wychodziło. Dopiero gdy głowa, wolna była nie myślałam wogole o tym wpadłam w, wir praca nauka dom ciąża, była, dla mnie zaskoczeniem. Pozytywnym oczywiście 😊
dziękuję kochana za miłe słowa. Mam nadzieję że będzie tak jak mówisz, właśnie po cichu tak marzę
 
reklama
Nie wiem co jest nie tak, ginekologiczne raczej ok. Raczej wbijalismy się w dni płodne. Albo chcemy za bardzo albo coś nie halo. A u ciebie? Pozytywnie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry