reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
niby okres powinnam mieć we czwartek, tak mi aplikacją pokazuje bo ostatni też mialam dzień wcześniej, więc teoretycznie we czwartek lub piątek powinnam mieć okres ale ja chyba testowanie odpuszczę bo szyjka nisko więc okres pewnie przyjdzie. A Ty kiedy testujesz ?
Przepraszam może głupie pytanie, jak ty wyczuwasz że szyjka nisko? Z zewnątrz czy...?
 
Mam jeszcze pytanko odnosnie suple dla meza. Ma on zazywac tylko olive leaf, licorice root, szyszki chmielu i zurawine ??? Zastanawiam sie nad licorice root, bo z tego co czytam to podnosi cisnienie tetnicze a moj m ma wlasnie z nim problem. Kurde nie chce mu jakos zaszkodzic :(
 
reklama
Do góry