reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Póki co u nas na sierpnioweczkach mamy 18 potwierdzonych chłopców i 9 dziewczynek 😱 ogromne dysproporcje Haha. I jak tu ustrzelić córkę? Jakieś jony w listopadzie chyba krążyły ze wszystkie zaszły z synkami. Ja wciąż czekam na wyniki. Pewnie jakoś do poniedziałku.
 
U mnie w rodzinie jest osoba w ciąży z terminem na sierpień, na moje oko po nubie to raczej chlopiec (ale moge sie mylić, choc dla mnie cos tam sterczy), ale lekarz im nie powiedział jeszcze wiec oficjalnie nie wiadomo
 
U mnie w rodzinie jest osoba w ciąży z terminem na sierpień, na moje oko po nubie to raczej chlopiec (ale moge sie mylić, choc dla mnie cos tam sterczy), ale lekarz im nie powiedział jeszcze wiec oficjalnie nie wiadomo
Jakiś sezon jest ewidentnie bo to nie jest niewielka przewaga chłopców, tylko jest ich 2x więcej niż babeczek ;) codziennie kolejna zgłasza ze syn w drodze. Zobaczymy jak będą statystyki wyglądały za miesiąc, jak już większość będzie po prenatalnych. No ja już w związku z tym mogę niebieskie ciuszki kupować chyba 😂
 
Póki co u nas na sierpnioweczkach mamy 18 potwierdzonych chłopców i 9 dziewczynek 😱 ogromne dysproporcje Haha. I jak tu ustrzelić córkę? Jakieś jony w listopadzie chyba krążyły ze wszystkie zaszły z synkami. Ja wciąż czekam na wyniki. Pewnie jakoś do poniedziałku.
Też mam Syna z sierpnia :D Fajne chłopaki ;)
 
Jakiś sezon jest ewidentnie bo to nie jest niewielka przewaga chłopców, tylko jest ich 2x więcej niż babeczek ;) codziennie kolejna zgłasza ze syn w drodze. Zobaczymy jak będą statystyki wyglądały za miesiąc, jak już większość będzie po prenatalnych. No ja już w związku z tym mogę niebieskie ciuszki kupować chyba 😂
Różnie to moze byc jeszcze :-) :) ja znam 3 przypadki że na prenatalnym lekarz mówił chłopczyk a potem byla jednak dziewczynka. Dużo lekarzy nie zna tej nub theory i w sumie nawet nie wiem po czym rozpoznają na tym etapie, ale na pewno nie po kącie nachylenia :p
A u tej dziewczyny w rodzinie to jesli okaże się chłopczyk to będzie drugi synek. Zobaczymy 🙂
 
reklama
Jakiś sezon jest ewidentnie bo to nie jest niewielka przewaga chłopców, tylko jest ich 2x więcej niż babeczek ;) codziennie kolejna zgłasza ze syn w drodze. Zobaczymy jak będą statystyki wyglądały za miesiąc, jak już większość będzie po prenatalnych. No ja już w związku z tym mogę niebieskie ciuszki kupować chyba 😂
Oj tam jednak są i dziewczynki. Także glowa do góry. Pewnie będziesz w mniejszości i juz ;)
 
Do góry