reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
sluchaj to postaram cie pokierowac wejdz na stronke Lilypie : Free Baby stuff
wybierasz rodzaj suwaczka zakladam ze bedzie to tying to conceive wybierasz sobie tlo , marker, wpisujesz jakis tekst jezeli chcesz i podajesz date ostatniej @ i dlugosc cyklu nacisnij create ticker i pojawi ci sie suwaczek i pod spodem 3 rozne adresy wybierz to co jest drugie tzn:
PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode
Used on many message boards that don't allow HTML.
przekopiuj caly ten link i wklej sobie do swoich ustawien ( edycja podpisu)
probuj i daj znac czy sie udalo
 
Dorota27 i kasia_2005 dzięki za odp. na temat testów owulkowych. Wczoraj sprawdziłam na mieście. Też w opakowaniu jest 5 pasków do testowania. Mimo to jednak się nie zdecydowałam. Nie wiem... na razie będę napastować Małża w ciemno ;-) :tak:
eliczek24 witaj! chory mąz to jak mówia prawie umierający mąż bo jak wiadomo wystarczy katarek a mężczyźni już piszą testament |-D
 
reklama
Beata a moze boli sie wlasnie na owulke!
:elvis:Kasiu sama juz nie wiem, ale jezeli na owulke to spoko, plemniczki do poniedzialku chyba przetrwaja. No chyba ze cos sie swieci- zobaczymy, nie nakrecam sie.
:baffled:Hausfrau a z tymi facetami to prawda, moj jak ma 36.9 to juz pogotowie by wzywal hihihi, a jak ja mialam 39 C to spoko.:eek: Ale ten typ tak ma.:sorry2:
 
Do góry