reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Są wyniki biopsji


JELITO GRUBE ZDROWE I UNERWIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz wprowadzają mleko ale sztuczne takie które się nie wchłania przez jelita, później moje a jak bedą zalegania topodobno ma być jakiś delikatny zabieg udrażniający :tak::-) ale jesteśmy z M szczęsliwi
z tego powodu kupiłam sobie dwa komplety z Triumpha !!!! :-D:-D:-D:-D
dziękuje ze trzymaliście kciuki !!!
Bardzo się cieszę i ja!!:tak: super wiadomość i aż kamień z serca spadł zwłaszcza Wam :happy: Buziaki dla was i Kubusia:***

Patrysia super postępy syneczka!:-)
Agniesiak tak wiec 3mam kciuki aby wam sie udał ten Tomaszek;-):tak:

Pozdrawiam wszystkich!:happy:
 
A tak wogóle to dzień dobry :-)

dziś słoneczko od rana świeci, zapowiada się piękny dzień :-) tylko szkoda że spędzę go w pracy :-(

Royanna jak po wizycie brata? :happy: co do Maciusia to niedługo będzie lepiej :tak:

Ja nie narzekam na brak zajęcia sporo na biurku
Anka to dokładnie tak jak i u mnie :baffled:

Agniesiak bardzo jestem ciekawa kto tam pod Twoim serduszkiem siedzi :tak: i czy Wasze przeczucia się sprawdzą :-) p.s. podziwiam Cię za to pranie ręczne :tak: ja to prawie wszystko w pralce piore :-p

Patrysia gratuluje postępów synka! :-) mała rzecz a cieszy :tak: no i ładny masz avatarek :happy: to już teraz cały profil masz niebieski ;-)

Gosia Ty tez masz ładny nowy avatarek :tak:

Pyszczek jak Wam się mieszka? ech... po co ja pytam napewno bardzo dobrze :-D

Sylwia mam nadzieje że dzisiajszy dzień będzie lepszy czego Ci życzę :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia! :-):-):-)
 
hej dziewuszki:-)

teraz dziala:-)widzialam ten wozio:-)faktycznie do tego buzza podobny:-)
Gosia Ty tez masz ładny nowy avatarek :tak:

dziekuje:-)

a wiecie co babeckzi mi sie juz marzy sprzatanie nowego mieszkanka hehe..wczoraj wyliczylam ze aby Mai uzadzic do konca pokoj potrzebuje 1300!!a drugi pokoj ok 1000zl w sumie nie duzo ale jak sie nie ma to duzo:-(
 
Ostatnia edycja:

Ale piękne słońce za oknem, aż chce się życ:-)
Ja kończę herbatkę pic i się zastanawiam co by tu zjeśc na śniadanko:-p
Zjadłam dwa prostokąciki Ww i tak się zasłodziłam, że :szok::-D

M się uczy od rana bo jutro ma poprawkowy egzamin na uczelni. I znowu wycieczka:laugh2: Ale zdolny jest to zaliczy;-):-)
Extra wózio
Właśnie takie lubię:tak: Z mniejszymi przednimi kółkami:tak:

Agniesiak tak wiec 3mam kciuki aby wam sie udał ten Tomaszek;-):tak:

Pozdrawiam wszystkich!:happy:
Dziękujemy, dziękujemy:tak::-)

Agniesiak bardzo jestem ciekawa kto tam pod Twoim serduszkiem siedzi :tak: i czy Wasze przeczucia się sprawdzą :-) p.s. podziwiam Cię za to pranie ręczne :tak: ja to prawie wszystko w pralce piore :-p
Oj a ja jaka jestem ciekawa:-D Normalnie wytrzymac nie mogę i calymi dniami sie zastanawiam:tak: Tylko dla dziewczynki imienia nie potrafię dobrac:zawstydzona/y::-) Na razie ustaliliśmy, że Ania bo lubimy takie zwykłe imiona.. hmm ale jeszcze nic nie jest przesądzone:tak: Mojemu M podoba się Lenka. Mi też ale tylko to zdrobnienie bo Lena to jakoś mi nie podchodzi:no::-D

Dziś musze iśc na pocztę bo tata alimenty przesłał i wreszcie opłaty się zrobi:zawstydzona/y::-) Ah.. no i może do biblioteki sie przejdę bo do pracy mgr przydałoby się troche książek wypożyczyc i zacząc juz cos skrobac bo potem to mi ciężko będzie jak zaczna się studia i wyjazdy na zajęcia.
Pozdrawiam serdecznie w ten piękny i sloneczny dzionek:-)
for all:-)







 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
AGNIESIAK no ciekawe ciekawe kto mieszka po serdusiem:-)pamietam jak ja się tak cały czas zastanawiałam:-p
GIEOSKA mi także się podoba ten wózio co ANUFIFI nam pokazała:tak:


Tak kobitki baaaaaardzo miły widok jak się patrzy na pierwsze postepy dziecka:-)
Jutro powinien już byc fotelik ach nie moge się doczekać:-)
 
Do góry