reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Anka yoggga jak będzie już bardziej urządzone to wkleję fotki, oki? :tak: Bo teraz mi głupio takie jeszcze niedokończone wstawiać :sorry::-D
Co do ciąży to sama nie wiem kiedy to zleciało, naprawdę :) Ja też doskonale pamiętam swoje staranka :tak:

Powiem Wam Dziewczyny że teraz czuję jak Sebcia się wierci, że normalnie wypycha mi z jednej strony nie wiem czy nóżkę czy rączkę, ale robi się taka górka, jak dotykam to takie twarde (może piętka :-D) i jak go popukam albo posmyram w tę "piętkę" to wtedy chowa :-D:-D:tak:
 
Anka yoggga jak będzie już bardziej urządzone to wkleję fotki, oki? :tak: Bo teraz mi głupio takie jeszcze niedokończone wstawiać :sorry::-D
Co do ciąży to sama nie wiem kiedy to zleciało, naprawdę :) Ja też doskonale pamiętam swoje staranka :tak:

Powiem Wam Dziewczyny że teraz czuję jak Sebcia się wierci, że normalnie wypycha mi z jednej strony nie wiem czy nóżkę czy rączkę, ale robi się taka górka, jak dotykam to takie twarde (może piętka :-D) i jak go popukam albo posmyram w tę "piętkę" to wtedy chowa :-D:-D:tak:


ja tez kochana pamietam dokładnie twoje staranka , wizyty u gina i swoja pewnosć ze sie udało kiedy ty nie chciałaś testowac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-D:-D:-D:-D:-D
pamietam tez ze brałas luteine dopochwowo ...dlatego i ja teraz bede brac zamiast dupka z nadzieją.....prosze przypomnij mi tylko czy lekarz wspominał ci cos na temat tej luteiny i czy pytałas co lepsze luteina czy dupek , bo tego nie pamietam ,a a nie moge znaleźć ....
 
anufifin ja za pierwszym razem też brałam luteine. Jak powiedziałam lekarzowi ze mam tak nie regularnie to sam mi zaproponował, maleństwo szybko się zagnieżdziło bo staranka były miesiąc. :-)
 
własnie mam nadzieje ze pomoze w zagnieżdzeniu sie bo u mnie w ostyatnich dwóch cyklach doszło do zapłodnienia tylko sie niestety nie zagnieździło...dlatego jedyna moja nadzieja to ta luteina
 
Agniesiak podziwiam Cię za to pranie ręczne :szok::tak:
A co do studiów to na którym jesteś teraz roku, na piątym tak? Skoro masz przed sobą pisanie pracy mgr ;-)
Skończyłam licencjat z pedagogiki, specjalnośc: praca socjalna:tak: Pierwszy rok uzupełniających mgr za mną, teraz od paździrnika drugi rok już ostatni:tak:Studiuję pedagogikę pracy na tej samej uczelni co licencjat robilam:tak:
 
Rany mam już dosyć na dzisiaj!!!!!!!!!!!!!! :-p jak dobrze że zaraz do domku :tak: a jutro już czwartek :-)

Anufifi trzymam kciuki żeby luteina pomogła! :tak: a już ją bierzesz?

Pyszczek cieszę się że dobrze Wam się mieszka :-) a sklepów niedługo jak grzybów po deszczu będzie zobaczysz ;-) my też w przyszłości będziemy się przeprowadzać i dziś rozmawiałam z M i będzie to najprawdopodobniej Polska północna :tak: ale to zobaczymy za 2-3 lata :tak:

Powiem Wam Dziewczyny że teraz czuję jak Sebcia się wierci, że normalnie wypycha mi z jednej strony nie wiem czy nóżkę czy rączkę, ale robi się taka górka, jak dotykam to takie twarde (może piętka :-D) i jak go popukam albo posmyram w tę "piętkę" to wtedy chowa :-D:-D:tak:

super uczucie prawda!!! :tak::-D:-D właśnie patrzyłam dzisiaj rano na Twój suwaczek i widziałam ze już mniej niż 60 dni zostało :-) jak ten czas leci! :tak:

Kinga widze że Twój synek taki jak i mój był swego czasu...jak ja chciałam iść na dwór to on nie miał czasu a jak on chciał to ja akurat byłam zajęta :-D

Anka yoggga współczuje Twojemu M i życze zdrówka!

Royanna trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę :tak: usg też będziesz miała?
fajnie że wizyta brata się udała :-) no i najważniejsze że Mciuś już nie płakał w przedszkolu :tak: będzie coraz lepiej :tak:

Gosia a co to jest HBs Ag??? :confused::confused::confused:

Bershka biedny Kubuś :-( icon_pai.gif życzę dużo dużo zdrówka i modle się aby drugi zabieg pomógł Kubusiowi :tak: trzymaj się Kochana, będzie dobrze! :tak:

Patrysia prędzej czy później fotelik przyjdzie :tak: a nie masz fotelika po pierwszym synku?

Agniesiak aż miło czytać Twoje posty :tak: sama radość z nich płynie :-) jak nie Tomeczek to Ania też bardzo ładnie :tak: wszystkie Anie które znam to fajne dziewczyny są :tak:a niektóre Tomki to niezłe rozrabiaki ;-)

Gosia niestety wszystko kosztuje ale powoli wszystko sobie urządzicie tak jak chcecie :tak: zobaczysz że już niebawem będziesz się cieszyć nowym mieszkankiem :-)

:-) Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia i wieczorku :-)
 
Ostatnia edycja:
Pyszczek hehe ja tak samo rano to nie bardzo... ale podobno najlepiej rano:sorry:;-)
Paula no widzisz.... :happy: ah te dzieciaczki nasze.... :-) czasami jak coś powiedzą to poprostu szczena opada :eek::-D mój to ma takie gadane że naprawde czasami można sie naśmiać

No i wróciliśmy!
Byliśmy w koncu na tym spacerze :tak: młody wymęczony.
Wziełam sie teraz za obiad bo zaraz moj M wróci z pracy.
 
jeżeli mowa o imionach dla dzieci to u nas jeżeli będzie chłopaczek to Maksymilian(Maks) a jak dziewczynka to Maria(Marysia):-) mam wilką nadzieje że dziewczuszka się uda jak coś tym razem :-p

MIŁEGO POPOŁUDNIA!
Odezwe sie wieczorkiem bo popołudniu ruszamy do teściów
 
reklama
Do góry