reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula to było świetne, uśmiałam się po pachy, aż mi się humor poprawił bo wstałam niewyspana i zmęczona... synuś nie spał całą noc... zamiast smacznie chrapać to go na zabawy wzięło od 1 do 6 rano:szok::szok::szok: pogoda też beznadziejna bo chlapie i żabami rzuca z nieba... brr Czarek fiksuje bo na dwór nie chodzimy! Załamka:-:)-:)-(


Anufifi czekamy na dobre wieści!!! Trzymam mocno kciuki!!!!


 
reklama
Dzastina witaj :) a co to znaczy że żabami rzuca z nieba??? :-D:-D:-D ale git sformułowanie :-)

Anufifi czekam na forum zrobię sobie tylko inkę i czekam dalej na wynik!
 
Witam!

Fajnie że podoba wam się mój podpis:rofl2::-);-)hehehe

anufifi na pewno bedzie dobrze!!!! nie stresuj się :happy:
Paula ale mnie rozbawilaś.. :laugh2:
Gosia i ja 3mam kciukasy za ktg:tak:
Pyszczek ojj bidulko.... życzę ci abyś lepiej sie poczuła kochana

Ja dooiero przed 10 wstałam... ide zaraz na miasto z synkiem musze mu kurtke na zime kupic.
 
Paula i ja się uśmiałam z tego dowcipu :-D:tak:

Gosia aha co do mebelków to dlaczego nie...moim zdaniem może miec rodzenstwo takie same meble, skoro Ci się podobają :tak:

Kinga ja jeszcze tez w szlafroku siedzę...ale pora się ogarnąć i jakoś zaplanowac dzień :) oby tylko samopoczucie było dobre..:sorry:
 
Gacie fliselinowe są najlepsze na świecie!!! Sama ich używałam po porodzie i jeszcze długo długo w domku... bo nosząc te mega wielkie podpaski " krokiety" hi hi,,,, można się szybko odparzyć.... a przy tych gatkach przewiew z każdej strony:-D:-D:-D pamiętam jak mi się skończyły to wysłałam męża żeby mi kupił i kupił chyba z 8 sztuk tylko się okazało że za małe... zamiast xxl to mi kupił xl i się tyle nacieszyłam i jeszcze zdołowałam że taka gruba jestem bo w fliselinowe gacie się wcisnąć nie mogę he he he...

A na odparzenia najlepszy jest krem z cynkiem a jeśli o firmę chodzi to szczerze polecam Linomag... taki w zółtym opakowaniu. Lub Hipp krem przeciwko odparzeniom.. mozna nim śmiało smarować pupę maluszka i mamunia też sobie może w razie potrzeby;-);-);-) I pamiętajcie dziewczyny o Bephantenie!!nie ma nic lepszego na bolące i poobryzane sutki i nim też można śmiało smarować pupcie dzidzi!!! Jeśli chodzi o Sudokrem to uwarzajcie na niego on bardzo wysusza...lepiej jest nawilżać pupkę a nie wysuszać:no::no:







 
Gosia aha co do mebelków to dlaczego nie...moim zdaniem może miec rodzenstwo takie same meble, skoro Ci się podobają :tak:

Gosia właśnie ja też nie widze przeszkód żeby mebelki były takie same a nawet powiem Ci że lepiej to będzie wyglądało jak będą takie same jak w tym samym pokoju będą :tak: a nawet jak w dwóch oddzielnych to tez fajnie :-)

Pyszczku życzę lepszego samopoczucia! :tak:

Kurcze od rana siedze na BB....muszę coś wkońcu porobić, ale dziś piątek i tak mi się nie chce :-D:-D:-D
 
Paula dzięki :-)

Dzastina Bephanten już mam lezy i czeka :) ale chyba nie będę go brać do szpitala? Ciekawe ile tam spędzę, ale myślę że już bardziej w domu się przyda ;-)

Idę po jakies jedzonko i zaraz wracam :)
 
reklama
Do góry