reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Royanna ja mam ten Nivea na kazdą pogodę i będę używała właśnie na wyjście na dwór :tak: A oto opis z tyłu opakowania : Doskonale chroni przed wiatrem i chłodem. Nie zawiera wody która wzmaga negatywne działanie zimna na skórze. Zapewnia skuteczną ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. (...) I jeszcze z przodu - Skutecznie chroni przed wiatrem i mrozem . Zawiera filtr ochronny UV z faktorem 4.

Paula ale badania to trzeba tylko z ostatniego miesiąca, prawda? I ostatnie usg? No i takie jak grupa krwi, wynik paciorkowca, WR to wiem...
Ja juz nawet ułożyłam w szafce co ma M mi przywizć na wyjście ze szpitala dla Małego - body krótki rekaw, pajacyk, ciepłą bluzę, kombinezon, czapeczkę, kocyk :)
Paula nie wiesz czy Linomag można kupić w Rossmanie?

Anufifi ja już kupiłam polecaną przez Ciebie Mustelę :tak: wynik juz niedługo, postaraj się czymś zająć do tego czasu bo od myślenia to zwariowac mozna, wiem to po sobie...:sorry:
 
reklama
hej laseczki kochane:-)u mnie pada deszcz i jest bee:-(ja gdzies za godzinke jade znowu na ktg 3majcie kciuki zeby bylo wszytko ok..w nocy co chwile bolal mniej brzuch jak na @ i wygladalo to tak jak sie zaczynaly skurcze z Maja...

Kiki piekne zdjecia:-)

Aniu 3mam mocno kciuki o 11 aby betka byla bardzo ladna:-)

Paula ja nie spakowana jeszcze dzis chyba wycuagne co mam zabrac do szpitala a wracajac z ktg kupie te glupie podklady poporodowe i gacie i jutro sie chyba spakuje...zreszta jak jechalam Maje rodzic to sie dopiero pakowalam o 1 w nocy hehe a jak czegos brakowalao to m mi dowozil:-)poza tym w tym szpitalu gdzie ja bede rodzic daja lignine wiec na dobra sprawe nie porzebnuje podkladow:-)wczoraj moj m zlozyl bujaczek lezaczek i to wszystko co mam naszykowane dla synka hehe:-)jutro lozeczko skladam i biore sie za pranie!!

Buziaki dla pozostalych babeczek:-)
 
Paula ale badania to trzeba tylko z ostatniego miesiąca, prawda? I ostatnie usg? No i takie jak grupa krwi, wynik paciorkowca, WR to wiem...
Ja juz nawet ułożyłam w szafce co ma M mi przywizć na wyjście ze szpitala dla Małego - body krótki rekaw, pajacyk, ciepłą bluzę, kombinezon, czapeczkę, kocyk :)
Paula nie wiesz czy Linomag można kupić w Rossmanie?

Pyszczek tak badania ostatnie jakie robiłaś i usg też :tak: w Rossmanie nie ma Linomagu :no: ja kupowałam w aptece :tak: dobrze że i to tym pomyślałamś żeby przyszykowac coś na powrót :tak:
 
A ja mam znowu jakąś rewolucję...:eek: A to mi niedobrze, a to chce mi się na kibelek, a to dziwne u mnie, bo ja zwykle korzystam z toalety co dwa, trzy dni, a tu teraz codziennie, chyba mnie już całkiem przeczyści :eek: Co się dzieje....
 
hej laseczki kochane:-)u mnie pada deszcz i jest bee:-(ja gdzies za godzinke jade znowu na ktg 3majcie kciuki zeby bylo wszytko ok..w nocy co chwile bolal mniej brzuch jak na @ i wygladalo to tak jak sie zaczynaly skurcze z Maja...(...)
Paula ja nie spakowana jeszcze dzis chyba wycuagne co mam zabrac do szpitala a wracajac z ktg kupie te glupie podklady poporodowe i gacie i jutro sie chyba spakuje...zreszta jak jechalam Maje rodzic to sie dopiero pakowalam o 1 w nocy hehe a jak czegos brakowalao to m mi dowozil:-)poza tym w tym szpitalu gdzie ja bede rodzic daja lignine wiec na dobra sprawe nie porzebnuje podkladow:-)wczoraj moj m zlozyl bujaczek lezaczek i to wszystko co mam naszykowane dla synka hehe:-)jutro lozeczko skladam i biore sie za pranie!!

Gosia trzymam kciuki za ktg :tak: no i najwyższa pora kochana zeby wszystko przyszykować :tak::-)

Pyszczek a może jakiś wirusik Cie dopadł? nie masz innych obiawów? a może to właśnie u Ciebie jest przygotowanie do porodu ;-) chciaż prawdę mówiąc pierwszy raz o takim słyszę :sorry: życzę lepszego samopoczucia!
 
A ja mam znowu jakąś rewolucję...:eek: A to mi niedobrze, a to chce mi się na kibelek, a to dziwne u mnie, bo ja zwykle korzystam z toalety co dwa, trzy dni, a tu teraz codziennie, chyba mnie już całkiem przeczyści :eek: Co się dzieje....

ja tez mam tj Ty...moze organizm szykuje sie juz na porod??

aa mi wczoraj przyszedl laktator i buteleczki dla synka:-)w nastepnym tyg kupuje smoki i jakies pierdolki i chyba bedzie wszystko:-)no i kosmetyki:-0

Pyszczku Ile placilas za te gacie siatkowe poporodowe i w aptece czy w jakies hurtowni??

a ja mialam wczoraj jechac do ikei po jakies drobiazgi dla synka i ie pojechalam... okazalo sie ze moj stary grat ma przeglad wazny do 10.10 a ja zylam w niewiedzy..moj m wzial dowod rejestracyhny zeby wbic na lewo przeglad(bo normalnego juz raczej nie przejdzie)i co sie okazalo ze jak facet nie zobaczy auta nie da pieczatki:-(powiedzialam m ze ja nie pojade bo nie chce sie tak stresowac jak ostatnio ze c os moze sie znowu stac i znowu jestem uziemiona:-(ostatnio we wszystkim mam pod gorke:-(

i doszlam do wniosku ze dla Kacperka tez wole miec mammuty bo sa sliczne:-)takze i Maja i Kacper beda miec mammuty myslicie ze to jakos bedzie wygladac jak oboje beda miec te same mebeli??
 
Gosiu ja tez trzymam kciuki za ktg, kurcze czyżby to już u Ciebie?? ;-) daj znac jak wrócisz koniecznie!

Paula oki czyli Linomag w aptece :) ja też się zastanawiam czy to czasem mój organizm tak się przygotowuje...ale sama nie wiem...bo na pewno to nic od żołądka bo wszystko jem świeże i M też większość tych rzeczy je i nic mu nie dolega :sorry:
 
Gosiu ja tez trzymam kciuki za ktg, kurcze czyżby to już u Ciebie?? ;-) daj znac jak wrócisz koniecznie!

Paula oki czyli Linomag w aptece :) ja też się zastanawiam czy to czasem mój organizm tak się przygotowuje...ale sama nie wiem...bo na pewno to nic od żołądka bo wszystko jem świeże i M też większość tych rzeczy je i nic mu nie dolega :sorry:

Pyszczku jasne ze dam znac:-)ale Ci powiem szczeze ze jeszcze nie chce:-)jeszcze niech posiedzi synek 2tyg u mnie a potem niech sie dzieje co chce:-)
 
reklama
Gosiu no co Ty mówisz też masz takie sensacje żołądkowo - jelitowe? Gosia to może rzeczywiście niedługo będziemy rodzić! :szok: Ja też jeszcze chcę trochę zaczekać, chociaż z tydzień!

A te majtki to jedne kupiłam w aptece (2 szt.), a 3 szt. zamówiłam na allegro, bo coś tam kupowałam i ten sprzedawca tez je miał więc od razu zamówiłam i razem przyszło. Ale Ty może już kup gdzies na miejscu żeby od razu mieć, bo jak mówisz że zaczynają Ci się bóle jak z Majką miałaś to lepiej już mieć kupione i niech w domu leżą...
 
Do góry