reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

aniu to mozeten karton z ubrankami wpadl ci w rece dajac znak ze juz w krotce bedzieszprac te ciuszki i szykowac dla malenstwa..trzymam kciuki kochana by sie udalo..

kinga fajnie ze jestes trzymam kciuki za owocne staranka..
 
reklama
Anufifi nie martw się ja zostaję.... więc w między czasie może nam się uda zaciążyć to będziemy sobie gadać o pieluszkach i smoczkach tak jak to dziewczyny robią;-) Ja mam 2 lata doświadczenia a ty większe bo masz już 2 dzieciaczków a wiesz świat tak idzie z postępem, że jeszcze lada chwila i wszystko znów będzie nowe:tak::tak::tak: Pozdrawiam was wszystkie laseczki... no i trzymam kciukaski za expresowe i bezbolesne porody:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Bershka .. Powodzenia i Buziaki dla Kubusia :tak:
Kiki... Sliczna ta Twoja córeczka :zawstydzona/y:
Paula..Niestety ja dopiero moge zastartowac na grudniowe Swieta .. wiec jeszcze troche czasu przedemna :-(.. Ale za Ciebie juz trzymam kciuki :tak:;-).. Kochana dla Twojego Aniolka
[*] bo dzis maja swoje Swieto ;-)

Ania.. nie zapominaj o mnie .. to ja zostane sama .. samotna.. wsrod Mam i ciezarowek :tak:..
CALUJE WAS DZIEWCZYNKI MOCNOOO ... WSZYSTKIE I KAZDA Z OSOBNA ;-):-)
Kinia a co z Twoim wykresem?
 
paula milego wieczorka przy swiecach..jak romantycznie bedzie,,ja uwielbian swieczki..

sylwia dziekuje..u ciebie tez zleci szybko czas i bedziesz miec fasolinke pod serduszkiem..

dzastina to prawda postepy ida do przodu ja poraz 4 zostalam mama i zawsze jest cos nowego..

pyszczek ta rybke musze tez zrobic jak wszyscy tak chwala,,

agnieszko to fajnie ze oliverek nie zazdrosny..u mnie jest klopot..choc ercanek maial wczesniej dwuch braci..napewno dlatego ze byl najmlodszy i teraz derya zajela to miejsce..jest juz tej zazdrosci mniej ale jest...

royanna a jak macius juz lepiej..

gioeska jarzebina tusia agnieszka patrysia pozdrawiam was wszystkie..

beti a jak u ciebie kiedy wizyta u gin..zobaczymy fasolinke jak bedziesz miec foteczke z usg..juz bedzie dobrze widac fasolinke..

kicia a co u ciebie?
 
Sylwia, ale to beda radosne swieta bo pelne nadziei...
Kiki, dziekuje, Maciusiowi przeszlo. Dzis byl juz w przedszkolu.
Dzastina, a Ty nie marnuj czasu przez najblizsze dni na BB tylko molestuj mezusia ;)
 
tu derya z nowa pozytywka..no i z mamusia..;-)
 

Załączniki

  • DSC01569.jpg
    DSC01569.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC01568.jpg
    DSC01568.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 30
kinga fajnie ze jestes trzymam kciuki za owocne staranka..
co ma być to będzie ;-):happy: zobaczymy do 2 listopada.... thx!
Kinia a co z Twoim wykresem?
zrezygnowałam... w domu sobie notuję temperaturę i chyba to mi wystarczy.
poza tym teraz i tak już tylko pozostaje mi czekać co z tego wyjdzie ;)

beti no ja też jestem ciekawa zdjęcia z usg :happy:
Sylwia Ty wiesz że ja Ci cały czas kibicuję i 3mam kciuki aby wam się udało w końcu:)
royana dobrze że Maciuś lepiej :)
kiki świetne zdjęcia, masz super dzieciaczki!

Miłego wieczorku! :-)
 
reklama
Do góry