reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejka Dziewczyny !!!
Wpadłam życzyć miłego dnia i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie :-):-D
U mnie @ jak nic sie zbliża brzuch mnie tak boli że masakra trudno jest tak jak myślałam
 
reklama
witajcie, ja juz z rana z kawusia.... jejku codziennie deszcz, beeee

Piranha nie wiem czy bedziesz miala jeszcze dzis chwilke, ale ja progesteron robilam w 11dniu po tescie pozyt, a 5 dni przed @. Wiec ja juz sama nie wiem o co im chodzi, no ale mimo wszystko poprosze o wydruk moich wynikow. Ja mam wrazenie ze kazdy kraj ma swoje normy. Na razie nie przyslali mi nic odnosnie nastepnych badan z 4dc, tak wiec caly czas mysle ze moze jest ok?????

czytam jak wy sobie swietnie dajecie rade z tym pomiarem tempki, moje gratki dla kazdej ktora to robi. ja zaczne pomiary w nastepnym cyklu, choc znowu bedzie lipa bo jade do Pl na wesele, hmmmm no ale cos tam zadzialam. Mam nadzieje ze pomozecie????

Dziewczynki milego dnia,
wielkie buziaczki dla kazdej
:-):-):-)
 
Pierogatko, strasznie to miłe, wielki buziak dla Ciebie, będę bardzo kibicować Twoim starankom!

Kasiu, 11 dni po pozytywnym teście owu i 5 dni przed @ - to Ty miałaś tak długą fazę lutealną? Niby powinno się sprawdzać progesteron mniej więcej w połowie FL ale ja bym zażądała wyniku - bo jeśli progesteron będzie ładny to znaczy, że w połowie FL był jeszcze ładniejszy :tak:

Marzycielko, tempka ładnie podskoczyła, teraz tylko trzymać kciuki by dalej rosła! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Uciekam na kłucie :-)
 
Piranha dziekuje za odpowiedz, Widzicie dziewczyny... nie tylko wasze organizmy szaleja. U mnie wit B robi swoje, kurcze same niepewnosci.....no nic aby do piatku....

Zaluje tylko ze majac duphaston nie zaczelam go brac, hmmm. no ale nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo. Pewnie w kolejnym cyklu zalicze dupka
 
witam się

natusia napisałam Ci wczoraj wieczorem długiego posta o badaniu szyjki i śluzu i wiesz co? przed naciśnieciem wyślij poprostu mi się net zawiesił!!!! :crazy: i potem już cierpliwość moja dotkneła dzwoneczka i koniec,wkurzona poszłam spać. Dziś Ci napiszę :)

mama ładnie :) a Ty dalej mierzysz? bo coś mówiłaś że jak bedziesz łykała leki to tempka bedzie zawyżona i wtedy już nie mierzysz.... hm?

piranha odezwij się po badaniach jak już bedziesz :* buziak
 
Już po badaniach, ale potworne korki na mieście (pewnie przed meczem) a w laboratorium nieludzka kolejka, takiej tam jeszcze nie widziałam a podobno godzinę wcześniej była 5 razy taka. Na szczęście wyniki mam mieć na dziś to będę mogła je dostarczyć na jutrzejszą poranną wizytę w szpitalu. Pewnie jutro mi potwierdzą czy CC będzie w czwartek (wspominali, że jak będzie dużo zabiegów to przełożą na piątek, oby nie bo chcę jednak mieć już to z głowy), mam mieć konsultacje z anestezjologiem i nie wiem co jeszcze.

Kasiu, tylko się cieszyć z takiej FL! :tak:

Kinga, dzięki kochana, odwzajemniam buziaka! :-)
t4825.gif
 
jestem juz :-)
Kasia u nas tez cd deszczowej pogody :-( i na dodatek znowu mnie jakas choroba zbiera, myslalam ze mi juz przechodzi, a tu nic z tego :no:

Testy kupione, niestety nie te co ostatnio no ale zobaczymy czy cos tam wyjdzie ;-)

mierzylam przed chwila Ph i nadal w granicach 5-6. normalnie te ~~~~~~~ mojego meza to twarde sztuki :szok: nie chca odpuscic :wściekła/y: juz drugi raz zapodalam Sylk dzisiaj, wiec sprawdze jeszcze pozniej.
 
Witam :-)

Dawno mnie tu nie było, postaram się nadrobić czytanie chociaż troche bo nie wiem co się u Was dzieje.

U mnie ok, czuję się super i z niecierpliwością czekam na USG 26 czerwca a czas mi się dłuży strasznie...

Piranho jejku, Ty już niedługo będziesz mieć swoją Księżniczkę przy sobie :-) Piękny czas na urodzenie dziecka, idealna pora roku. Życzę aby wszystko odbyło się tak jak powinno i już trzymam kciuki :tak:

Buziaki
 
reklama
dzień dobry :)

praca praca, a po pracy... DO BOJU DO BOJUU DO BOJUU..i zobaczymy jak nam pójdzie z Rosją:-p

Mama nie no...szał jest :p kciuki trzymam i nie puszczam aż do II kresek na teście!!
Noemi a twój wykres to tak ciążowo wygląda że szoook!!
bromek ładnie działa :)
Marzycielka skok jest, więc się cieszymy :) trzymam kciuki żeby tempka pięła się do góry :)
Misia nie mów hop ;) pożyjemy zobaczymy ;)
Kinga seksy seksy boboseksy :p powodzenia
chętnie też poczytam o szyjce, bo w ogóle nie mogę się połapać w tym
Piranha no to wtorek mamy...zegar tyka...Kaja jeszcze tylko dwa dni w brzuchu będzie mieszkać :) już się jej nie mogę doczekać hehe
Kasia słoneczko wysyłam !!!
MissBella jej ty już do połówki się zbliżasz...zazdroszczę pozytywnie :DDDDD

miłego dnia kobietki!!
 
Do góry