reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam!
Mam pytanie w jakich dawkach przyjmowac zurawine? Czy przez caly cykl czy tylko piec dni przed owu bo dziec tak czytalam. A i czy ja musze stosowac jesli planuje przed starankami zrobic irygacje na obnizenienie PH?
 
reklama
myszka
z tego co wiem zurawine i wit C stosuje sie do owulki. Jesli nie masz sluzu plodnego (rozciagliwego przezroczystego) a Twoje ph jest w granicach 4-4,5 to nie musisz stosowac irygacji. do korekcji ph mozesz stosowac sylk, rephresh i replens, lactovaginal itp. zalezy co bedzie pasowalo do Ciebie ( u mnie np sylk podwyzsza ph:( )
moj sluz plodny zanikl w pierwszym mies stosowania kuracji b6
 
Ann29 ja mam SYLK jutro odbiore paski PH z apteki bo dzisiaj zamknieta i zobacze jak na mnie dziala SYLK i jakie mam PH bo nie mam pojecia, czyli jak bedzia ok. 4 to nie brac tej zurawiny ?
 
Myszka,
a masz zamiar brac wit C w zalecanych dawkach?poprobuj jak na Ciebie dziala. jesli bedzie piekne ph po samej wit C, tabletki zurawinowe mozesz sobie zostawic na czarna godzine (np do zbijania ph po starankach)powiem Ci,ze ph na poziomie 4 bez zakwaszania to rzadkosc, zwlaszcza przed owulka lubi szybowac w gore i nieraz plata figla. czasem bez problemu idzie zbic (nawet po przytulankach) a jak dojdzie do staranek to zdarza sie,ze to co zawsze pomagalo nie skutkuje:szok: i wtedy warto miec cos w pogotowiu (tabl zurawinowe, lub produkty na irygacje, itp) Ja osobiscie biore wit C i zurawine.
 
dzień dobry

z pracy lukam, więc na szybko :p

Zdrówka wszystkim potrzebującym ;)
świeże fluidki Amelkowe przesyłam
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Śmacznej kawki, herbatki i miłego dnia życzę

Macy
powaliła mnie ta choinka!!!! CUDNA !!!! Napracowaliście się, ale efekt..bezcenny :-):-):-) i lizaki sper wyszły, one robią wrażenie i do tego dobrze się trzymają i ten smak mmmmiodzio ;)
 
Ann29 chyba tez kupie wit C. Musze poczekac i zobaczy na czym stoje tz. to moje PH. :eek: trudne to nasze planowanie czasem to juz mnie glowa boli od tego planowania i mam metlik w glowie, ale kto nie sprobuje ten nie wie:rofl2:
 
oj tak, planowanie trudna sztuka ;)
pamiętam jak prawie rok temu zaglądnęłam na forum, zaczęłam czytać i głowa pękała od tych wiadomości, taka totalnie zielona w temacie i wykresów i planowania byłam..
ale niech wam sił dodaje myśl, że warto spróbować..ja i inne mamuśki spróbowały i efekty są już na świecie albo rosną w brzuszkach :)
Trzymam za was kciuki :)
 
Truskafffka, dziękuję. Cudo to nie jest, ale założenie było takie, że nasze. Chciałam, żeby ozdoby były zrobione przez dzieci (w większości się udało). Same też ubierały, więc jest ciekawie. ;-)
 
reklama
Hej,
ja mam właśnie spisaną listę witaminek i dzisiaj wybieram się do apteki to wszystko wykupić i łykać :-) ... ciekawe czy bedą mieli paski do ph i sylk, ale jak nei to zamówie i bedzie na jutro. Mam dwa pytanka.
Ile trzeba brać wszystkie witaminy żeby zbiło się ph zmieniło na kwaśne? to jest kwestia dni , godzin czy np miesiąca?
czym robicie irygacja przed przytulankami?:sorry:
 
Do góry