reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hello!

Ja na sekundkę bo dzieciaczki czasu nie dają :-)

Koliber, oooo, nawet lepiej brać 2 razy dziennie B-50 jak raz dziennie B-100, zazwyczaj w aptekach mają symboliczne dawki ale ten preparat jak najbardziej jest OK :-)

Ann, może być, że Rephresh podwyższył pH, niestety zdarza się, co jednej służy to innej może jeszcze bardziej sprawy pogorszyć.

Mnie coś (.) boli tak jakby robiło się zapalenie, oby to nie to, jeśli jednak tak to odstawiam karmienie (bo to byłby już 5 raz), na szczęście w szufladzie mam jeszcze 1 opakowanie antybiotyku na czarną godzinę. Kończę bo oboje zwiększyli emisję decybeli ;-) Miłego dzionka!
 
reklama
Cześć dziewczyny. Przepraszam, że tyle milczałam, ale u mnie w pracy nastroje nie najlepsze + kontrole = nadgodziny. Przez to co się dzieje w pracy szczerze mówiąc boję sie troche zachodzić w ciąże, bo nie wiem czy bede miała do czego wracać...

Andziak masz świetną męską drużyne :)

Macy choinka świetna! i te lizaki! Myślałam, że to figurki ulepione z modeliny ;)

Maggie i masz dobry uczynek na koncie i pyszne kasztanki do kawusi. Szkoda tylko, że w takich okolicznościach.

Czarodziejko u Was snieg a u nas czarno. Obawiam się, że do świat aura u nas sie nie zmieni :(
do mnie też sarenki wpadają w odwiedziny. Zazwyczaj częstują się moimi tujami :/
 
Witam!

Piranha-
czytalam dzies na francuskim forum ze babki dodaja do irygacji wapn, jak myslisz czy tak zrobic?

U nas dzis jakies 12 stopni na + :tak: ale za tydzien ma tez byc zimno jakies -2 w nocy :-)
gdyby nie te wiatry to bylo by super szkoda tylko ze nie zobacze znowu sniegu :rofl2: ale nie tesknie za nim...
Mieszkanie w innym kraju ma wady i zalety ;-)
 
Dzis rano po rephresh jednak ph w granicy 4,7 ale co mnie zszokowalo to to,ze paski się rozwarstwiaja po przyłożeniu nasiąkniętego sluzem patyczka! Mój sluz jest chyba radioaktywny?!:szok: Kurcze skoro jednak obniza to dlaczego wczoraj i przedwczoraj ph było wysokie? Zobacze jeszcze jak będzie dzisiaj wieczorem.

Macy
Piekna choinka, niezle się napracowaliście, my ost z mlodym robiliśmy takie pajace i po samym kolorowaniu mialam dosyc:/ KiKANiNCHEN - Freunde - Mit-Mach-Mühle - basteln - Bastelbogen Strickwichtel
Swietnie wyszly Ci te lizaki:)

Truskaffka
Dzieki za fluidki-mam nadzieje,ze dotarly tez i do mnie :D

Myszka
Jak przeczytalam pierwsze 10 razy liste z zaleceniami to mialam dosyc ale zobaczysz da się w tym polapac.

Lorelain
Jeśli mieszkasz w pl, nie kupisz sylk w aptece, paski do mierzenia ph większość z nas chyba zamawiala z Internetu.

Maggie
Dzieki :)u mnie z dieta to raczej dieta eliminacji. unikam owocow, pomidorow i ziemniorow. w zasadzie niektóre zakazane produkty jadam w niewielkich ilościach już po owulce- bo po prostu mnie do nich ciagnie(pomidor,ziemniaki), wiec np. w FPO 2-3 razy zdarzy mi się zjesc ziemniaki, raz frytki lub chipsy i np. jakas sałate z pomidorkami koktajlowymi ale dosłownie może ze 3-4 pomidorki koktajlowe. Ogolnie to u mnie ciezko z pomyslami na dania mleczne:/ mój maly takich rzeczy nie lubi. On codziennie moglby jesc ziemniaki z marchewka i groszkiem lub buraczkami i do tego jakies miesko…względnie pomidorowka lub zupa warzywna,bądź spaghetti (on uwielbia pomidory),wiec czasem jest tak,ze dla siebie nic nie zrobie i zamiast obiadu jem jogurt albo pierogi lub jakies makarony w sosach smietanowych. aaa unikam wina i pije cole light bezkofeinowa

Piranha
Mam nadzieje,ze dzis będzie u Was lepiej. Hmm a może przeziębiłaś piersi? Teraz w tych mrozach to o to nie trudno.
Jak mnie zawsze ktos pyta co jest lepsze: cyc czy butla to zawsze mowie: to co daje szczescie mamie: jeśli karmienie piersia meczy to nie ma sensu tego ciagnac. Szczesliwa mama to szczesliwe dziecko:) powodzenia

Czarodziejka

Szczesliwej podrozy i udanych pogodnych i wyjatkowych swiat.

Niullka

wszystko ok u Ciebie? dawno nie zagladalas do nas :(
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki
happy.gif


Troszkę zamilkłam, ale wiecie.....te ciążowe humory na końcówce:sorry:

Jak tam Wam idą przygotowania do Świąt? U mnie póki co jeszcze listy zakupów i planowanie, ale już lada moment mama zacznie pichcenie. Wiadomo, nie za dużo wszystkiego, no ale jednak to Święta. Poza tym, dziewczynki tak długo na nie czekały, że chcemy, aby te dni na prawdę różniły się od wszystkich innych w roku. U nas w centrum jest teraz Winterland. Coś takiego, jak ogromne wesołe miasteczko z wieloma atrakcjami świątecznymi, i tak sobie myślimy z mężem, że może w pierwszy dzień świąt, jak dam radę to podjedziemy tam chociaż na chwilkę. To już będzie mój 37tc, więc chyba nic się nie stanie, a bardzo bym chciała ten dzień spędzić z nimi jakoś inaczej, niż wszystkie ostatnio
sorry2.gif


Daria
fajne macie zdjęcia z chrzcin. Ładna z Ciebie dziewczyna;-)


Andzia no obstawę masz pierwsza klasa! Super te Twoje chłopaki. Co jeden, to przystojniejszy:-)

Macy
śliczna choinka! Najfajniejsze, że żywa. Uwielbiam jej zapach. A ozdobiona cudnie. Kawał dobrej roboty:-)

Maggie dobrze, że ten pierwszy dzień w pracy masz już za sobą. Widzę, ze jakoś poszło, choć tak się martwiłaś:sorry:. Będzie dobrze;-)

Myszka ja też w innym kraju mieszkam, ale jednak teraz mi brak tej zimy, bo Święta z pluchą, to nie Święta:baffled:

Czarodziejko udanego wyjazdu i oczywiście również wesołych!!!:-)

Ann widzę,że ostro się wzięłaś za staranka. I bardzo dobrze. Z tego muszą być dzieci:tak:

Kamea no jak słyszę, że kobiety boją się w ciążę zachodzić, bo mogą stracić pracę, to aż mnie w środku telepie:wściekła/y: Oby sytuacja w pracy się uspokoiła!:sorry:

Patrysiu zdrówka dla Twojej ekipy i Ciebie oczywiście! :happy:

Piraniu trzymaj się i nie daj się zapaleniu:-)


Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!
 
Magda, nie daj się ciążowym humorkom, bo nam Ciebie brakuje.
Czarodziejka, udanego świątecznego wyjazdu. I wesołych świąt - dla Ciebie i najbliższych.
Piranha, jak zapalenie, to jak najczęściej przystawiaj, owijaj kapustą. Przejdzie. Zdrówka.
 
Macy dzięki za miłe słówko. Wiem, że ostatnio moja aktywność podupadła, ale ta końcówka jest okropna. Najśmieszniejsze, że z jednej strony mam dość, z drugiej....niech lepiej Marcel tam siedzi, bo wizja 3 w domu.......:szok::-D
 
reklama
:-D he he no wlasnie 3 to duzo, czy raczej malo... ja tez nie moge sobie tego wyobrazic jak by to bylo u nas :-)
pewnie totalny bajzer :eek: ja juz sie smieje ze mam 3 dzieci bo jak maz wroci z pracy to nie wiem w co rece wlozyc:crazy:
Dziwne to jest z jednej strony chce 3 dziecko a z druigiej jak sobie pomysle o tych wszystkich obowiazkach to az mi sie odechcewa zwlaszcza ze moj to z tych co ciagle nie maja czasu i nie pomaga mi za bardzo przy dzieckach bo nie ma kiedy :-(
 
Do góry