reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

OK dzieki PIRANHA to czekam na nowinki :-)
Mezu kipil mi Witamine C ale ona jest do rozpuszczenia w wodzie i nie wiem czy to taka bo skladzie ma ascorbate de sodium 289,00 mg co to ? a 500 mg C czy to wystarczy ?
 
reklama
myszka, chyba bym jej nie piła z uwagi na askorbinian sodu (sól sodowa kwasu askorbinowego). Jeśli M nie bierze suplementów to trochę spadną szanse, mój też z tych niełykających tabletek ale namówiłam go na witaminę C oraz Calcium Citrate :-)

Wklejam dzisiejszą fotkę Kai i jej "czupryny" :-D

Zobacz załącznik 524290Zobacz załącznik 524292Zobacz załącznik 524293
 
Ostatnia edycja:
no i badz tu madry i pisz wiersz sprawdzilam PH i papierek zostal zolty a na mojej skali jest pomaranczowy lub jasny zielony i jestem glupia jakie to PH dodam ze sluz jest bialy :baffled:
 
U nas +7 i czasem lekko popada deszcz, także zadnej magii swiat nie czuje, raczej stres przedwyjazdowy. Do soboty musze ogarnąć jeszcze pare spraw a jutro jeszcze zajecia z trampoliny i znow pol dnia z glowy.

Magda
Eee mi humory ciazowe niestraszne, mysle,ze inny forumowiczka również nie przeszkadzaja, także easy i w chwilach słabości pisz do nas! Ja dzis bylam na zakupach pokupowałam drobiazgi,które mamy zabrac do pl. Kupilam np. 11 praliny milka :D będą dobre jak będziemy szli do kogos w odwiedziny-drobiazg a jednak nie z pusta reka:)

Myszka, Magda

Ja wlasnie nie mogę sobie wyobrazic co to będzie z 2! Mój Em w zasadzie pomaga przy malym ale on wychodzi z domu przed 7 a wraca o 18:20.takze caly dzien jestem kompletnie sama z malym.

Piranha

Paski chyba ok.,bo zawsze dobrze wskazywaly, może to przez ten rephreshowy sluz bo taki ciut dziwny z grudkami. Kurcze takie grudki dla zolniezykow niczym gory lodowe:/ Nie wiem czy nie walnac 20 irygacji coby to wsio wymyc.wiem,ze nic nie wiem...:-:)szok:
Spiaca Kaja –uwielbiam!

Myszka
Mój Em tez nie chce łykaćL kupilam dla niego i lezy abuuu
Jaka masz skale na tych paskach? Ja mam jedne z zakresu 3,6-6,1 ze skokiem 0,4 odcienie czerwoności do zoltego
Oraz mam jeszcze jakie:
100 pH 4.0-7.0 Narrow Range Test Paper Strips (Dual-colour Comparator Type) | eBay
 
dobry wieczór:-)
pirahna colin ma tyle samo włosków tylko odziwo z tylu ma duzo wlosow takie czarne geste śmiesznie zazwczaj z tylu wycieraja a on ma taka czuprynę:)
colinowi wybił się pierwszy ząbek taki dzis marudny byl ze szok ja tu macam i patrze jest:)a drugi juz sie szykuje do wyjścia:)
myszka ja mowilam mezowi ze musi bac bo przez to ze nie bierze nie mozemy zajsc w ciaze;p i bral i zaszlam :-D
 
Chcialam kupic te dokladniejsze ale nie bylo i M zamowil mi w aptecy i dzis odebral a te maja od 1-14 :no: nie sa dokladne zrobilam test i wyszedl zolty taki kolor jak ma papierek a na skali do porownania mam lekko pomaranczowy to 4 a potem lekko zielony 5 wiec moze to oje PH to 4,5 ?:eek: oj ciezko bedzie z nimi ale skoro piszecie ze bialy sluz ma PH ok 4,5 to by sie zgadzalo. Czy ktos ma tez takie paski ?
 
DARIA0607 Ty sie staralas o core? tak? Ze tak spytam co sie stalo ze sie nie udalo bralas wszyskie suplemety itp. czy poszlas na calosc? Przepraszam ale nie moge znalesc jak to bylo u Ciebie jak bys mogla to cos napisz w skrocie..:zawstydzona/y:
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za pomoc, puki co jeszcze błądze jak dziecko we mgle.

Wziełam dzisiaj dwa razy wit B6 po 50 mg. Juz sama nie wiem czy dobrze zrobilam. Mam nadzieje że ja tym nie przyblokuje owulki.

Z czego robicie płyn do irygacji?

na ten cykl juz nei zdaze zamówić pasków do ph, ale jak sie nie uda to na nastepny juz sie zaopatrze :-p ... biore teraz tyle witamin że mąż się śmieje że po tym miesiącu zaczne świecić :-D:-D:-D ... jemu oczywiście tez wcisnelam witaminy i on widzi poprawe w rzołnierzykach. Mam nadzieje że będą mocniejsze i przeżyje jakiś te moje zakwaszanie :laugh2:
 
Do góry