reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Matik, to teraz pełna suplementacja i przyszły cykl Twój.
Daria, fajnie, że coś kupilaś. Na pewno dzieci będą pięknie wyglądać. A rodzinka juz wie, że będzie kolejna dzidzia?
 
Wszystko się zgadza, mam taką nadzieję
jak na 1 dzień @ to jest mega słaba a zawsze miałam potop,
czy to możliwe że to przez duphaston?
daria tak cały rok ciepełko, Polaków wbrew pozorom jest ich trochę, a ja tu mam trochę rodziny którzy długo już tu mieszkaja
 
Ostatnia edycja:
Piranha Replens na suchość pochwy czy Replens MD na nawilzenie? który lepszy? Nie wiem czy zdarzy przyjść z allegro na czas staranek, nie wiem, ale zauważyłam od jakiegoś czasu strasznie opóźnione dostawy. Przykład 8 sierpnia zamowione paski paczka pocztowa priorytet do dzis nie doszły, a zostały wyslane, kase przelewam zaraz po kupnie... niewiem co sie dzieje. I tak z kazda rzeczą. A może ma któraś do sprzedania Replens ? Z chęcią odkupie.
 
Airfix, chyba każda z nas inaczej reaguje na te lubrykanty. Dla jednych najlepszy jest sylk, dla innych replens czy rephresh. Pewnie dostawy z allegro są opóźnione, bo ludzie na urlopach są. Ja rephresh kupowałam w aptece dbam o zdrowie - zamówiłam przez net do odebrania na miejscu. Niestety, nie wiem, czy mi obniża, czy nie, bo pasków jeszcze nie kupiłam. :rofl2:
 
Hey

Szperalam dzis troche w neciei trafilam na takie cos
Płodna Polska » Doping fair play, czyli jak przygotować plemniki na start? | Strona projektu Płodna Polska
co o tym myslicie??

Mi laktowaginal niezbyt obnizal ph.
Vitagin c mialam w kremie obnizal ale chyba zbyt gesty moze dlatego nieudalo mi sie zaciazyc.
Ja uzywam sylku.

Niewiem czy nieprzedobrzylam bo jak juz pisalam owu miala byc wczoraj lub dzis hmmm dalej w srodku czuje jakbym balon miala.
I specjalnie jakiegos bolu nieczulam,takze jednak mysle ze jeszcze niebylo.
Ale sex mialam po czterodniowej przerwie w czwartek w nocy.I dopiero kolo 7 rano w piatek zaaplikowalam tampon z woda i cytryna.
Dzis tez sex okolo 11, okolo 13 zrobilam irygacje i chyba przesadzilam bo chcyba zaduzo tego plukalam bo z 16 ml,potem tampon zaaplikowalam.Przed irygacja ph 7 po godz od wyciagniecia tamponu 4 ph.te ph 7 to chyba dlatego ze z plemnikami?Oj zebym ich niepowybijala:szok:
Bo zdolna poczytalam dopiero jeszcze raz po zastosowaniu tego:baffled:
A czym ewentualnie obnizac te ph jesli ta irygacje lub tampon dopiero po 4 godz po stosunku?

Widze ze wiecej nas ma teraz owulke :-)

Trzymam za nas wszystkie starajace sie tu kciuki
Pozdrawiam
 
Matik, największe efekty będą po około 3 miesiącach bo tyle trwa spermatogeneza. Koleżance te suplementy w ogromnym stopniu poprawiły grubość endometrium (miała za cienkie a po tych suplementach idealne). Co do wolno rozkręcającej się @, być może przez ciążę i Duphaston progesteron spada powoli z wyższego poziomu, u mnie czasem @ rozkręca się na całego od razu a czasem są np. 2 dni plamień ale u mnie szaleje prolektynemia czynnościowa, im więcej stresu tym więcej zawirowań hormonalnych. Jeszcze na koniec - pomyśl, przynajmniej wiesz, że możesz zajść w ciążę więc nie uniemożliwiają Ci tego jakieś poważne czynniki typu zrosty czy endometrioza, trzeba być może tylko podreperować plemniki i przywrócić Tobie właściwe proporcje hormonalne, będę Ci z całego serca kibicować.

Airfix, nie wiem, którą z polskich wersji Replens najlepiej stosować, na pewno doradzą dziewczyny, które to używały, Replens zazwyczaj dobrze obniża pH.

Kevinka, myślę, że to w jakimś stopniu pomoże w zajściu w ciążę ...i to prawda, że L-karnityna i L-arginina dają plemnikom niezłego kopa. A próbowałaś polecany na in-gender Replens?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześc dziewczyny.
Daria ale laska z ciebie, u mnie brzuch większy ale ja chudzina nie jestem(tzn jestem taka normalna-tak mi się wydaje). Może dlatego że trochę skóry na brzuchu mi pozostało po wcześniejszych ciążach i teraz lekkie wzdęcie i brzuch wielki. Jak ktoś przed ciążą ma napięte mięśnie to pewnie tak szybko brzuch nie skacze. daria ja wiem że może z boku jak ktos na to patrzy to po planowaniu byłby spokojny i pewny że się udało. Ja jakoś nie mogę na to patrzeć trzeźwo.

elmo,piranha
ja normalnie łapie takiego stresa przed jutrzejsza wizyta że brzuch zaczyna boleć. jejku a wczoraj na grillu obstawiali co będę miała, nie znam wyniku końcowego bo zaczęło mnie mdlić z tego powodu i poszłam do domu.

Wizytę mam na 15.20 ale u mnie to sa przeważnie opóźnienia i myślę że wejdę gdzies tak ok 18. lekarz zapisuje co 20 minut a przyjmue 1 godz. stad takie posuwy ale jest najlepszy (jak dla mnie ) więc myślę ze warto czekać. Wieczorem napewno napisze co z dzidzią. Trzymajcie kciuki mocno, z góry dziękuje.

Myszka ja miałam odstęp 6 dni miedzy staraniami, 6 dni przed owu i niby takie O+12. jaki wynik tych staranek zobaczymy niedługo. Trzymam kciuki za twoje O+12.

krytstian
widze że i ty się starałaś wstrzelić w O+12. więc ża sierpien i urodzajne staranka nocne.

Luka ja tez uważam że silna babka z Ciebie. A ja zawsze w smutnych chwilach przytaczam powiedzenie "po burzy zawsze słońce wychodzi" więc wierzę w pomyślne zakończenie tej sprawy.
 
Do góry