reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
krystianmartin pewnie ze sie znajdzie, przepraszam, ale widzisz sama juz wczesniej napisalam, ze nie wszystkie zdazylam od razu zapamietac :* Juz oczywiscie Cie wpisalam, prosze tylko napisz mi o jaka plec sie starasz :* Listopad musi byc szczesliwy, musi ! i tego se trzymajmy :)

Ana ale dlaczego ma Ci sie nie udac ? Kazdej z Nas sie uda, stosujemy diete, lykamy witaminki, dbamy o wysokie czy tez niskie pH wiec nie martw sie na zapas, tylko uwierz w siebie bo mozesz wiecej niz Ci sie wydaje :blink: Ja odkad do Was dolaczylam powiedzialam sobie - a moze ja ma starac sie o chlopca ? Wiem, ze to glupie, ale moze tak jakos sie dziwnie uklada, ze Ł. ma wiecej zolnierzy chlopczykowych niz dziewczynkowych a moje pH i cala reszta im nie pomagala ? Kurcze chyba wszystkiego musomy sprobowac, a z tego co kiedys czytalam, planowanie jak na razie sprawdzalo sie w 100% wiec nie moze byc inaczej tylko kazdej z Nas sie uda :*

mamakaja jak moge prosic, wpisz sie na Nasza magiczna liste :)

myszka grunt to byc dobrej mysli :tak: najwazniejsze ze tak szybciutko udalo Ci sie zafasolkowac, teraz pozostaje tylko trzymac kciuki, zeby dzidzia zdrowo rosla a Twoja dieta i sylk na pewno pomoga w uzyskaniu upragnionej plci :-)



PAŹDZIERNIK 2013

Nuuuśka - termin @ 12.10 ( 9 cykl starań )

Ana87 - termin @ 16.10 (3 cykl starań )
Mar-chew - termin @ 18.10 (9 cykl starań)
Dorcia - termin @ 23.10 ( 9 cykl starań )
Airfix - termin @
Vviedźma - termin @
mamakaja - termin @


LISTOPAD 2013

zakrecona - termin @
krystianmartin - termin @


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

kate18 (wiosna 2014)
maggie2205,
milla21 (początek 2014)
 
Ostatnia edycja:
mamakaja- nie mierze temperatury. przedwczoraj test owu wyszedł pozytywny. a wczoraj koło 8 rano był ekstra silny ból:-):-)
 
Nuuśka- jakoś tak nie mogę uwierzyć że mogłoby mi się udać. bo ostatnio świruje za bardzo o córci.:-( w ogóle to mi się wydaje że łatwiej chłopca zaplanować, albo i nie planować a sam wyjdzie. nie wiem czemu jakoś tak mi się wydaje.:-)poza tym ostatnio wszystkie koleżanki rodzą samych chłopców:-):-):-)
 
Nuuuśka ja będę się starała na wiosnę 2014;-)
Ana uda Ci się i będziesz nam tu wstawiała zdjęcia córeczki:)
 
Ostatnia edycja:
Mama wczesniaka, dołączam do Ciebie ze swoją fotą, wiesz, ja na tych fotach w ogóle nubów nie widzę :p a pisałaś do Piranii na priva? myślisz, że też mogę? :) cieszę się już za Ciebie, a jak się czujesz?

przepraszam, że będę o sobie, dziekuję za kciuki!
jest ok! dzidziuś zdrowy! widzę, że moje usg nie jest takie wyraźne jakk Wasze, ale wklejam, to co ktoś w ogóle widzi nuba? bo skull teory to bym powiedziała, że chłopiec, ale też nie mam porównania ze swoim pierwszym, bo takiej foty nie miałam no i nie wiem czy nie za wcześnie? choć to czoło jest takie pionowe? ale nie wiem czy nie za wcześnie jednak na ocenę czaszki
tak samo na nuba? czy w ogóle on tam jest? może to za wcześnie co? wg usg to 12t i 1 dzień
usg12.jpg
 

Załączniki

  • usg12.jpg
    usg12.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 45
Mamakaja dzięki :) nie wiem czy jest co wstawiać, bo moim zdaniem słaby sprzęt i w ogóle nie widać nuba czy coś :) tak mi się wydaje, że dziewczyny tu zawsze takie wyraźne usg miały :) ale zobaczę, jak Pirania oceni.
 
Krystianmartin witaj. Co u Ciebie? Ja tez czekam na ten "Twoj" listopad, dobrze ze mam teraz wiecej czasu, nie bede przestawac trzymac kciuków ;-)
Myszka kazda z nas zaciazonych miala takie zwatpienia. Mnie niestety nie opuszczaly az do poznania płci. Trzymaj sie dzielnie, postaraj sie cieszyc ciaza bo to dzieciatko juz Ciebie kocha najbardziej na swiecie :tak:
Ana87 uda sie, wiara czyni cuda wiec zbieraj sie w sobie i walcz. A teraz wlasciwie czekaj do testowania, bedzie dobrze. Mi tez nic w zyciu nie przychodzi latwo, zawsze musze sie mocno postarac o spelnienie marzen ale co tam, nie wazne jaka droga, bo warto!

Ja przez to cale planowanie syna ostatnimi czasy mam wrazenie ze jeszcze bardziej doceniam moja corke, to ze ja mam, to ze jest taka cudowna i kochana. Wspaniale jest byc jej mamą :tak:

Mamawczesniaka nub rzeczywiscie plaski, trzymam kciuki za córeczke &&&&&&&&&&&&&& super
Polisia najwazniejsze ze wszystko ok, pewnie sie troszke uspokoilas. Zdjecie malo wyrazne ale rowniez trzymam &&&&&&&&&&& za dziewczynke!!!
Oj teraz sie wam dopiero zaczna nerwy w oczekiwaniu na kolejne usg :) Duzo cierpliwosci i spokoju wam zycze kochane. Wierze ze bedziecie mialy wymarzone coreczki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry