reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej babeczki... :dry: żyje...
Ale cóż...od tygodnia doła miałam,i gadać mi się nie chciało.
Pierwszy raz mi się gęba ucieszyła jak przeczytałam nowinę myszki!!! :-) gratuluje kobietko ciąży,i super ze tak szybko się udało!!!

U mnie wrzesień poszedł na straty...dziś 3 dzień cyklu. Już od połowy FL temp zaczęła regularnie spadać,więc nawet testu żadnego nie robiłam.
:-(nie to mnie jednak tak dobiło. Wiecie że pojawiły się u mnie te stolce tłuszczowe,porobiłam badania,i okazało się że zrypałam sobie niestety wątrobę nadmiarem suplementów. Wiem że setki dziewczyn być może brały,i nic im nie było...ale ja chyba przedobrzyłam i moja wątroba nie wyrobiła. Chodzi szczególnie o oleje...olej rybi,i wiesiołka którego zwiększyłam do 2x2 w zeszłym cyklu. Bilirubinę mam na granicy żółtaczki,a cholesterol zaniżony co świadczy o dysfunkcji wątroby,i nie trawieniu tłuszczów.
Ograniczyłam teraz wszystko do minimum. Diete trzymam,bo i tak muszę. Zadymę z małżem rzecz jasna miałam,bo wiecie że on od początku tego nie pochwalał,a teraz jeszcze z tą wątrobą wyszło. :baffled:więc trochę kwasu było.
:happy2: oczywiście starań nie zaprzestaje,następna owulka za 10 dni. Na szczęście mam bardzo krótkie cykle,to leci pieronem.

Nuśka :-):-p jak tam Twoje jajeczka? Jaki groszek z tego wyjdzie? Skrobnij mnie do tabelki z terminem @ 29 września(3 cykl starań).
Marchewka,Dorcia trzymam kciuki za działania:tak:niech będą owocne!

Pozdrawiam reszte dziewczyn!
 
Ostatnia edycja:
reklama
PIRANHA nie wiem czy sie nadaje do tej tabelki ale tak wyglądały staranka ;-)

Moje staranka były trochę pomieszane z poplątanym a mianowicie:
Suplementy brałam 3 miesiące czyli wit B6 z magnezem, B-comlex, cynk,kwas foliowy, żurawinę, wapnia nie brałam bo mi PH podwyższalo a nie mogłam kupić cytrynianu, Wit C
Dietkę zmieniłam starałam się unikać zakazanych potraw choć pod koniec cykli zdarzało mi się coś zjeść.
Do tego Sylk przez cały cykl miałam PH 4 stosowałam tez PREVEGYNE to tabletki dopochwowe super mi obniżały PH tak do 3,5. Kobitki na FR forum polecały przy staraniach o córkę.
18 dnia cyklu serducha test owu negatywny drugiego dnia o 21 test prawie pozytywny, cały czas biały śluz , w dzień staranek irygacja o 20:30 z wody destylowanej i octu o PH 2 wymycie płodnego śluzu 1/3 tabletki PREVEGYNE o 22 SYLK o
23:30 staranka z SYLK zaraz po 1/3 PREVEGYNE i SYLK PH rano tez 4 pilnowałam do rana i jeszcze następnego dnia
było dzień przed pełnią księżyca a owu przypuszczam ze byla 19 dc wieczorem lub 20 od 21 dnia cyklu szyjka była już zamknięta i było juz po owu od 21 dc zaczęłam mierzyć tempke bo wcześniej mi termometr nawalił temperatura zaczynała już pomału rosnąc a dodam jeszcze ze było tylko jedno serducho w tym cyklu bo nie bylo M i to chyba tyle...
embarrassed.gif.pagespeed.ce.U2gs3C4iui.gif

Myślałam ze nic z tego bo te zakwaszacze ale widać ze ktoś tam przeżył jeśli to jest chłopczyk to chyba nazwę go SUPERMAN
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
jakby ktos byl zainteresowany to mam 101 testow owulacyjnych do 2014 czerwca i jeden ciazowy tam jest mam calcium sitrate nie ostwarte chyba 2 otwarta zurawine i witamine c 1000 pozniej zrobie zdjecie tylko apaart mi sie laduje :)
 
Polisia no prosze! :)
Macy ja calkiem inaczej podchodze do tej ciazy niz za pierwszym razem. Chyba dlatego, ze boje sie zeby znowu tak wczesnie nie urodzic... W poniedzialak 7go mam spotkanie w klinice i beda dzialac ze szwem. Jak bedzie juz po to chyba troche odetchne i zaczne sie bardziej cieszyc. A od 25 tygodnia tylko lezenie mnie czeka.
 
Polisia, polecam za 1,5 tygodnia :tak:

Daria, z czaszki to mi bardziej dziewczynkowo wygląda no ale nie jestem w tym dobra ;-) no i zdaje się, że wspominałaś, że to drugi synuś? Wielkie kciuki za wizytę, na tym etapie powinnaś poznać już płeć na 100%. Biedna Nadia, ja bym przeniosła dziecko z przedszkola, w którym byłoby tak traktowane.

Myfanwy, ja polecam te TESTY OWULACYJNE- 20szt TEST OWULACYJNY-EXPRES! (3556629711) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Oj zapomniałam, że Ty z UK, ogólnie polecam One Step Ovulation Test.

vviedźma
, o jejku, zadbaj koniecznie o siebie bo z wątrobą nie żarty, a robiłaś próby wątrobowe?

myszka
, a jaką dawkę B6 przyjmowałaś? W sumie nie tam mało zrobiłaś :-), szkoda, że nie mogłaś brać wapnia a ma on duże znaczenie. Jaki był odstęp od owulacji bo Kaja nie daje mi się skoncentrować? :-) Czy paski wykazywały też kiedyś wyższe pH, np. 5 czy 6?

Mi nadal BB pod Mozillą średnio działa a pod IE wszystko się zawiesza a reklamy bombardują.
 
Ostatnia edycja:
Mamawczesniaka dzieki, w sumie racja :) Ja do tego kompletnie niezorientowana w temacie jestem (a teraz widze, ze te zalinkowane jeszcze wczesniej wykrywaja) i malo brakowalo, a przeplacilabym bardzo za raptem pare sztuk mniej czulych testow w zwyklym sklepie...
 
Ostatnia edycja:
pirahna tak tylko z ciekawosci pytalam bo jak syn lekarka powiedziala to sie tak nastawiam :)

a tu zdjecia DSC05518.jpgDSC05519.jpgDSC05520.jpgDSC05521.jpg
 

Załączniki

  • DSC05518.jpg
    DSC05518.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC05519.jpg
    DSC05519.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC05520.jpg
    DSC05520.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC05521.jpg
    DSC05521.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry