reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ilaczek najważniejsze że zdrowe, chociaż domyślam się jakie rozczarowanie przeżyłaś, bo zrobiłaś bardzo dużo, ja tyle nie zrobiłam. tak to jest że jedne mają samych synów i marzą chociaż o jednej córeczce a inne na odwrót.
 
reklama
Aha no nie wiedzialam kiedys moze byc wnuczek od ktorejs corki ja sobie tak tlumacze jak drugi nie bedzie syn to bedzie wnuk przekochany jak syn:-)
 
Ilaczku,wpadam zobaczyć co u ciebie.tulę do serducha.rozumiem twoje rozczarowanie i przykro mi,ze mimo wszystkiego co zrobilas,a bylo tego na prawde duzo,nie udalo sie.zlosliwym odpowiadaj ze marzylas o czwartej.pamietaj,ze ja ci zazdroszcze przede wszystkim,ze jestes w ciazy i nosisz pod sercem zdrowiutkie dzieciatko :-*
 
Airfix,nie wiem jak ty,ale ja czuję się strasznie z tym,że zaglądam tu już od dwóch lat,staram się od wiosny z małą przerwą,zaraz będzie następna,a ja dalej nic.dziewczyny wpadają tu,zaraz zachodzą w ciążę, udaje im się bądź nie,akurat tego nie da się zagwarantować,ale mają nowe dzieciątka i myślę że są szczęśliwe.a ja dalej czekam i czekam,mysle i mysle,mecze sie dieta... chyba dopadl mnie wczorajszy blue monday,wiec juz nie marudze i spadam.buziaki dla wszystkich :-*
 
Ilaczek - najwazniejsze, ze dzidzius jest zdrowy! Wiem, ze zapewne jestes rozczarowana, ale to uczucie kiedys przejdzie, a zostanie z Toba kochajaca Cie nad zycie dziewczynka :-) największy skarb! :-*
 
ilaczek cieszę się że z Malutką wszystko dobrze,ale też przykro mi,bo wiem że będzie Ci towarzyszyć uczucie niespełnienia... Życzę Ci żeby odeszło ono jak najszybciej,żebyś mogła się cieszyć kolejnymi tygodniami ciąży...a później kolejnym Promyczkiem który będzie świecił dla Ciebie każdego dnia... ;-)
 
Iliaczku kochana z jednej strony gratuluje zdrowej córeczki a z drugiej tule ze jednak nic tam nie wyrosło. Mam nadzieje że z czasem uczucie niespełnienia pójdzie sobie. Buziaczki.
 
reklama
Ilaczek jesteśmy z Tobą myślami :* ściskam cię wirtualnie, podpisuję się obiema rękami pod tym co dziewczyny napisały, ładnie to ujeły. Złośliwcami nie przejmuj się, po prostu unikaj tych ludzi...trzymam kciuki żeby jak najszybciej przeszło to uczucie niespełnienia, a żebyś mogła cieszyć się już w pełni ciążą i tą piękną malutką wyjątkową córcią która rośnie ci pod serduchem

Maggie jutro masz chyba wizytę u gin - trzymam kciuki. Jak się czujesz?
Maran, Anufifi trzymam mocno kciuki za te cykle
Dorcia przepięknie to wyszło! gdyby nie to, że za chwile będziesz witała swojego synka na porodówce :) poprosiłabym cię o uszycie takiego kompletu do łóżeczka. Jak się czujesz na końcówce?
Piranhiu cieszę się że siły powracają :)
Zakręciu piękne fotki

Kevinka synek przepiękny - GRATULACJE

pozdrowienia dla was wszystkich
 
Ostatnia edycja:
Do góry