reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
cocinella ja Ci powiem że mój M ma dość sporo włosów i jest brunetem - nie badał hormonów ale jak dla mnie lukrecja mu jest potrzebna - no i sam zobowiązał się ją brać :tak:- jemu równie mocno zależy na córeczce
pamiętaj tylko że lukrecji nie mogą brać osoby które mają problemy z ciśnieniem
 
Aljul moj wlanie nie ma np nadmiernego owłosienia i nie jest brunetem a max ciemny blond, nie wiem jaki ma poziom testosteronu i pewnie sie nie dowiem :p ale tak dzisiaj doczytałam o tej Lukrecji. Powiedział ze vedsie brać ale śmiał sie z nazwy ;) jaka kupujesz, taka w tabletkach ? Bo widziałam jeszcze herbatki :)
 
patka gratuluję córeczki! - piękności na tym zdjęciu, a imię równie piękne :)
Kate przykro doświadczać takich rzeczy..., jeśli cie to chociaż trochę pocieszy, od samego początku ciąży jestem w podobnej sytuacji jak ty, ludzi dookoła nas którzy cieszą się z naszego trzeciego dzidziusia, z naszej córci, jest garstka. Omijaj szerokiem łukiem takich ludzi i cieszcie się swoim szczęściem!
Katriina kciuki za ten cykl &&&& nie poddawaj się, ja swój szczęśliwy sierpniowy cykl skazałam też na niepowodzenie :)
Airfix zdrówka dla synka
Maggie wrzuć fotkę, na pewno nie widać nuba?
Macy bidulko...to już ostatnia prosta, bardzo ci zazdroszczę, że ty już za chwile będziesz tuliła swojego Skarbka. Jak dobrze że mama będzie za pare dni - na pewno jej obecność bardzo ci pomoże. Zostanie Maks :)? A jeśli chodzi o "kulturę" ludzi - to chyba ta jest niezmienna, bez względu na to gdzie przebywamy, ja także jestem niewidzialna ;)) ...Wyprawka się robi, mam kilka ciuszków na większe wyjścia ;), łóżeczko, zamawiam właśnie pościel, za chwile będziemy przygotowywać sypialnie, malować ściany (wymyśliłam sobie by odznaczyć trochę miejsce, łóżeczko gdzie będzie Malutka spała - oczywiście ściana w kolorze pink, jak szaleć to szaleć :)) plus dodatki na ścianie, zobaczymy jaki będzie efekt finalny

przy okazji, chciałam się was podpytać czy możecie polecić mi chustę/nosidełko(?). Nigdy nie korzystałam z chusty. Z nosidełka tak - ale przez chwile i to była nosidełko przeznaczone dla starszych niemowlaków. Szukam czegoś co mogłabym w łatwy szybki sposób i samodzielnie :) założyć
 
Małe liski, ja kupiłam chustę po raz pierwszy. Kupiłam na allegro - z domieszką bambusa. Wcześniej miałam nosidła, ale nosidła nie nadają się dla malutkich dzieci, chusty tak. :tak: Myślę, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Zobaczymy. ;-) Na mamę to już czekam z wytęsknieniem. Trochę mi się teraz córa pochorowała i musimy siedzieć w domu.
 
reklama
male liski ja tez Ci polecam chustę, jest idealna od pierwszych dni życia i tak jak napisała macy fajnie jakby byla z bambusem, przyda sie na cieple dni. Ja mialam kilka chust + nosidło MARSUPI, to nosidło miękkie, dziecko ma pozycje zabki w nim, także dobra pozycja :) ale ono jest chyba po 3 msc zycia :)
 
Do góry