reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anufiffi gratuke zdrowego synka, i Twojego super podejścia,
mamuskamimi witaj ponownie, mnie się wydaje, ze to tylko szczęście
co się nam trafi czy będzie do chłopczyk czy dziewczynka a planowanie
nie wiele daje,
Miciur-ka moje 3 znajome zaszły w ciążę karmiąc, 2 mają synków, 1 córeczkę,
tak, ze chyba z tym karmieniem to, tez nie ma wpływu na płeć
Aga kciuki za pozytywny test
Akuku śliczna córcia

pozdrawiam Wszystkie !!!!
 
reklama
Maran-atha okres mam dostać 6 września. Przytulnie było 17.08 według testów owulacyjnych oraz śluzu (rano wyszły dwie kreski czyli w nocy przytulanie z poniedziałku na wtorek (celujemy w synka) ). Robiłam test ciążowy parę dni temu ale było za wcześnie i teraz myślałam aby test zrobić jutro ale nie wiem czy by coś wyszło już licząc od 17 sierpnia. Dodam iż mam bardzo nieregularne okresy. Dwa cykle temu brałam duphaston bo mi się spóźniał a ostatni cykl trwał 27 dni czyli dość szybko @ przyszła. Z reguły cykle mam co 30 - 38 dni. Według testow owulacje miałam w 15 dniu cyklu.
 
Jesli owulacja była 17.08 to test pozytywny ciążowy powinien juz wyjsc :) sprobuj jutro rano zatestowac &&&& trzymam za piękne dwie kreski :)
 
Akuku śliczna córeczka :)

Anuffi gratuuluję synka :) najważinejsze, że wszystko w porządku.

Maran szybko te 5 tygodni minie. Wszystko już przygotowane, dziewczyki pewnie doczekać się już nie mogą.

Airfix nie jest łatwo z tymi testatmi owulacyjnymi. Ja miałam te z allegro z zieloną kocówką, ten mi ładnie wychodził. A tak to nawet z apteki kiepskie były. Tych z e-bay nie miałam. Teraz musi się udać :)

Magic za dwa tygodnie już ładie serduszko będzie bić.:-D

Aga30 powodzenia w testowaniu.

Ja pierwszą wizytę miałam ok 2 tygodnie temu i serduszko już widziałam. Zaczynały się tworzyć rączki i nóżki :) teraz muszę umówić się na kolejną. Mdłości już prawie nie mam i nie czuję się tak zmęczona. Czuję się i tak lepiej jak w pierwszej ciąży.
 
Airfix testowałam i niestety brak ciąży. Spróbuję za tydzień jeszcze raz zrobić test ale czuję że nic z tego nie będzie. Chciałabym zacząć już nowy cykl i starania.
 
Aga jak ty masz takie nieregularne cykle to moim zdaniem mogłoby być za wcześnie na test. A wiesz kiedy miałaś owu? Bo nie pamiętam czy pisałaś.
 
reklama
Do góry