reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

u mojej siostry to na bank bedzie chlopak! tak jej sie snilo i mnie sie snilo[emoji14]zreszta byle by wszystko.bylo ok !! bo ona 9.04 poronila w 5tc a w maju juz w ciazy byla nawet @ nie miala! wiec wszyscy sie bardzo stresujemy poki co wszystko ksiazkowo..,zreszta powiem Wam, ze jej poronienie tez mi sie wysnilo serio ja jestem czarownica:-(

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka mi obraczka wskazywala dziewczynke a syn jest:p mi pokazuje chinski na chlopaka i teraz nie wiem haha bo juz 1 wlasnie mam tez z tego miesiaca. Dopiero w listopadzie kobitka..

Elenna to widze ze Ty juz dzialasz:)ja od dzis dopiero testy
Owu zaczne a seksik pierwszy raz jutro..a przerwe mielismy chyba z miesiac jak nie wiecej..to chyba zle:/

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo myślisz ze chiński naprawdę się sprawdza? Moja znajoma chciała córkę i kochała się tylko wtedy gdy wskazywał kalendarz córkę i co urodziła? Synka :-)
Zreszta jest kilka wersji tych kalendarzy i różne wersje sprawdzania, ze niby skończone lata, rocznikowo albo w przeliczeniu na chiński wiek. Ja na to najmniej patrzę. Mi w czerwcu wskazuje córkę, A potem 3 msc synka. A ten w przeliczeniu na chiński wiek wskazuje mi ciągle córkę az do listopada bodajze bo dodaje mi 2 lata do wieku.
 
Elenna ja jeszcze nie widzialam zadnego co by mi skazywal dziewczynke teraz[emoji14]
Wlasnie zrobilam test owu i 1 kreska wiec czekam :) a jak to sie dokladnie sprawdza?do 5 min czy po 5 min? I jeszcze mialam pytanie ale zapomnialam haha

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja sobie zrobilam wlasnie z glupoty test owulacyjny i wyszedl.mi pozytywny wyrazne II kreski w tam tym cyklu tez przed @ robilam i byla druga kreska ledwo widoczna ( podobno przed @ tez jakies minimalne stezenie lh jest wyczuwalne) .Teraz dwie wyrazne wiec moze jednak dzidziol:p zobaczymy dzis 26 dc 13 dni po owu ciazowego niestety zadnego nie mam w zeszlym miesiacu za duzo sie jednych kresek naogladalam i teraz mam testowstret:p

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka Ja bym testowała ;) w 11 i 12 dpo miałam juz cienie. W 13dpo było ładnie widać kreseczkę. Aczkolwiek u mnie test owulacyjny sie nie spisał :)
Ja leżę chora w domu...klimatyzacja w sklepie mnie załatwiła, ból gardła,gorączka....jesli nie bedzie spadać przed 2 dni to mam antybiotyk wziasc . Narazie radzę sobie naturalnymi sposobami i w razie gorączki paracetamol.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
airfix ja jednak wole poczekac z testowaniam z tymi testami za bardzo to przezywam ! jutro ma byc @ jak nie bedzie do pt to zatestuje wlasnie w pt. Jeden cykl schizowy mi w zupelnosci wystarczy!

a co do przeziebienia zrob sobie herbate z malinami imbirem miodem i cytryna do tego rosol z duza iloscia czosnku i pietruszki powinno byc lepiej!

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka♡ brzmi dobrze!ja czuje jakies dobre wibracje:)

Powiedzcie mi czemu najlepiej testowac o 10 i 17?

Jak to z tymi truskawkami i dieta?bo w necie jest napisane ze truskawki alkalizuja a nie zakwaszaja ph..?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry