reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maziajko ja zielonych nie mam tylko rozowe ale linku z tel nie wkleje:(

Ale mnie glowa boli od wczoraj..masakra jakas:(
 
reklama
Heyka dziewczyny widzę że dużo naskrobałyście :-) i dobrze niech forum dalej tętni życiem

Co do częstego przytulanka to ostatnio natknęłam się na artykuł który potwierdzał że częste przytulanko sprzyja poczęciu chłopca a nie dziewczynki, podobno to też uwarunkowane jest społecznie. Wówczas jest mniej plemników w spermie ale za to są one pozbawione rozmaitych wad - mi z tej kombinacji też wyszedł chłopiec :-) :) natomiast pierwszy powstał z 7 dniowej wstrzemięźliwości na 2 dni przed owu.
Ostatnio gdzieś na forum babeczka pisała że kupiła wirówkę i jej mąż odwirował nasienie oddzielając plemniki żeńskie od męskich i że jej się udało hehe
 
Maziajko..Paulinka dała Ci dobrego linka do tych testów ktore sprawdziłam. One działają identycznie dobrze co te z zieloną końcówką z Ebay. Ja właśnie tych z linku używałam i cena nie tragiczna. Powodzenia.

Ja 3.08 mam wieczorem te badania prenatalne,trochę się stresuje.
 
Airfix dziekuje za potwierdzenie:-) trzymam kciuku za badania bedzie dobrze:)

magic hahaha z ta wirowka.az.sie oplulam!!

A u mnie @ dzien drugi i to jakas maskra leci ze mnie strasznie skrzepy Bog wie co...mialam podejrzenia ze tak bedzie bo krwawilam wtedy tylko 1 dzien a potem tylko plamilam.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ale tu cisza dzisiaj:)

Ja dzisiaj poszalam na allegro kupilam te testy owulacyjne, do tego jeszcze 5 testow ciazowych tych kardoline co Airfix polecalam kupilam jeszcze Wapń w tabletkach i Witaminę B6 w tabletkach.Takze bede brac juz witamine C, Witamine B6, Magnez, Kwas Foliowy i Wapń chyba zwariowałam:D
 
Do góry