reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Millo U mnie też był ten efekt :) Potas rósł. ..Czytałam na ten temat i w skrócie to organizm się broni :) bo musi mieć potas np do pracy serca. U mnie pomogło dostarczanie nie dużych ilości potasu (zresztą w zleceniach na córkę też pisze o potasie ile przyjmowac), po owulacji pozwalalam sobie na zupkę pomidorową :) raz lub dwa. No i u mnie za nic magnez i wapń nie chciał rosnąć,stał jak zaklety tak było przy pierwszym planowaniu ( u mnie jak widać trzeba było trochę czasu żeby mi sprzyjało ). Np. Przy trzecim planowaniu doszłam do tego ze wapń nie rośnie mi po serkach wzbogaconych w wapń,a rośnie po zwykłej kanapce z serem białym. A wiadomo ze więcej pociagne na bułce z serkem białym niż po zjedzeniu 1 serka- bo tak było trudno do obiadu dotrzymać. U mnie wszystko metoda prób i błędów było. Podjęłam decyzję o planowaniu, czy to coś dało faktycznie czy nie, ale wiem ze zrobiłam i spróbowałam zrobić ile mogłam.
 
Airfix Ty to masz wiedze!!!Nie mogl byc u Ciebie nikt inny niz girl:)hehe


Martwie sie teraz ta owulacja bo jak jednak jest dzisiaj to lipa straszna bo zas odstep 3 dni wyszedl i nic z tego nie bedzie.Cholera jasna..
Myslicie ze jak pojde do gina to jak byla owulka wczoraj to zobaczy jeszcze ten plyn?
 
Testu nie pokaze bo jestem juz w pracy, ale robilam z porannego moczu, wszystko wg zalecen. Ale no co.. No ludze sie ze u mnie wolno hcg poprostu przyrasta :p jak w pierwszej ciazy. Czyli test pozytywn dopiero tydzien po terminie @. Tam juz w ogole nadzieji u mnie nie bylo wowczas a tu nagle..:) objawow nie mam @ , nie bola mnie piersi ani nic. Moze lekko czuje prawy jajnik ale niewiem czy sobie nie wkrecam :) wczoraj byly serduszka, mam wrazenie ze "po" mnie pieklo jakos , niewiem. . Dzisiaj przyjmuje moj kolega gin, niewiem czy sie do niego wybrac ale boje sie ze za wczesnie :( najlepsza bylaby beta.... Ale jakos sie cykam:p w ogole mdleje przy pobieraniu krwi :)
 
A ja dziewczyny diety w ogole nie stosuje znaczy jem duzo nabialu i slodkiego :D ale bez pomidorow i ziemniakow nie wyzyje.

W ogole to wyluzowalam troche wczoraj mnie takie przemyslenia naszly ze jak nie bedzie dziecka tez bedzie fajnie ..bo teraz mam taki luz finansowy a jak bedzie dziecko to wiadomo wiele wyrzeczen... a teraz mozemy pozwolic sobie na wszystko ...dziecko juz duze moge go zawsze z mama zostawic i wyjsc gdziekolwiek..

Wiadomo dziecka mi to nie zastapi ale tak sobie to wytlumaczylam i mi lepiej:-) .Po kazdym nie udanym cyklu kupuje sobie cos ekstra moze to glupie ale taki sposob na radzenie sobie z porazka znalazlam.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Antonia Ulotek nie czytaj hahah Całe miesiące to brałam przed staraniami, a w cyklach staraniowych bierzesz do owulacji bo żurawina powoduje poronienia.

Millo Ja ma forum chyba 3lata jestem, miałam to szczęście ze poznałam wiele fantastycznych dziewczyn z dużą wiedzą za co szczególnie dziękuję, przede wszystkim Piranhi. Wcześniej do planowania podchodzilysmy wręcz obsesyjnie - nie wszyscy,żeby kogoś nie urazić. Pilnowalysmy ilości suplementów, diety,badań, obłęd. Jeśli ktoś ma marzenie ,warto walczyć o nie, choć już po ujrzeniu dwóch kresek plec przestaje być tak ważna,a jeszcze moje 5lat starań i poronienia uświadamiają że nie na wszystko mamy wpływ i wtedy też płeć to nie gra roli. Jednak staralam sie stosowac do zalecen i zrobilam ile moglam, głównie też dlatego że u mnie w rodzinie urodził się 8-my chłopiec, od strony mojej i męża są praktycznie same chłopaki, męża brat ma tylko corki- ale tam nabiał odchodzi od zawsze,mleczarnie mają-może to mialo wpływ. A tak same chlopaki:)
 
Do góry