reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Airfix gratuluję :) będziesz robić warkoczyki [emoji1]

Poranna kawa jaka wielka rodzinka. Macie pewnie wesoło. Fajnie :)

Też uważam, że ph zwiększa szanse. Nic nie daje pewności.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka dziekuje bardzo :) ,wszystko przed Toba !! :D Dzieciaki to skarb :), nie wazne czy chlopaki czy dziewczyny :tak:

Elisse Ja mam dzieciaki w "rzutach" najstarszy juz prawie pelnoletni najmodsza 8 miechow ) wiec moge poznac "smaczek" wychowywania dzieci w kazdym wieku :D ...oj fakt jest wesolo :D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny ale długo mnie nie było wakcje i po wakacjach buuu!

Airfix - gratuluję kochana ! Koniecznie daj foto dzidziusia, i napisz jak się czujesz :)

Ja mam trochę doła, dziś wróciłam z pl spowrotem do irl. I naprawdę "wisielczy humor" mam..ehh, I jakieś głupie myśli mnie nachodzą - obawy ze będzie syn i będę " zawiedziona", że za bardzo chce itp. Nie wiem generalnie nastawiam się na synka (dalej nie znamy płci) ale chyba czuje że za mocno chce mieć te córkę i ze jej nie będzie jednak ...

Wszystko to potęguje bo tęskno mi za domem, i zawsze deprecha przy powrocie

A tak to wakacje były mega extra super, mały świetnie spędził czas , pełno babć dziadków itp. No super aż się łezka w oku kręci ze nie ma tego na co dzień ;(

A co do płci jeszcze W. Twierdzi ze będziemy strzelać póki córki nie będzie ;D , ten to potrafi mi humor poprawić [emoji23] heh

To jakie nowości która zaciażyła?

Elenaa - juz miałaś usg wiesz czy trafiliście w core :) ?



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
DSC01240_zpsdwdrngai.jpg
Airfix gratulacje spełnienia marzenia :-) :)
Moje marzenie niedługo kończy roczek :-) :)

DSC01240_zpsdwdrngai.jpg
DSC01240_zpsdwdrngai.jpg
DSC01240_zpsdwdrngai.jpg.html
 
Ostatnia edycja:
Millo z tym sluzem to ciezka sprawa bo zauwazylam ze nie na kazdego dziala dieta dziewczynkowa ani zakwaszanie itd. Trzeba probowac metoda prob i bledow . Wielu dziewczynom na ingender pomaga sok z zurawiny ale taki prawdziwy . Moze to cos da :) Poczytaj o produkatach sluzotoworczych niby one maja wplyw a gardo na flegme itd ale mysle ze maja wplyw na caly organizm np. odsluzowuje cytyna , limonka ,brokuly , ananas , czosnek. Natomiast sluzotowrcze to wszystie fast foody, frytki , lody nawet banany , ryz.
 
reklama
Maggie śliczna masz córeczkę ;-)

Miciurka jutro idę na usg genetyczne...ale jak lekarz ma mówić na 60% chlopczyk/dziewczynka to wole aby wogle nie mówił. Wolę wiedzieć jak będzie pewność 99%.

Najlepiej się nie nastawiac. Ja mam takie etapy raz jestem nastawiona na chłopca raz na dziewczynkę.. ciekawe jakie nastawienie będę miała jak dowiem się o płci ;-) ale teraz dla mnie najważniejsze aby wszystkie parametry były dobre! Już nam lekkiego stresa przed jutrem. Mam nadzieję ze dzidziuś zdrowo rośnie.

A kiedy teraz idziesz na usg? Ciągle chcecie płeć poznać przy porodzie?
 
Do góry