reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny napisze na pewno:) muszę uporządkować wszystkie rzeczy....choć w sumie mi to całe planowanie 2lata zajęło z przerwami, nie ukrywam ze odbiło się na organizmie, na ten moment jest dobrze juz:) także nie polecam aż takich długich przygotowań, u mnie się co starania ( 3 razy zaczynałam od nowa ) coś sypalo ze zdrowiem stąd nazbierało się 2lata. Kazda dieta i suplementy trwały ok pół roku i więcej...przerwy były po 2-3m-ce tylko,choć dieta i tak cały czas była pod dziewczynkę wtedy-po prostu lubie:) Mało mądre ale być moze to coś dało. Na wolnej chwili spisze wszystko :*
 
Dziewczyny melduję ze u mnie ponoć ma być dziewczynka :) Nie udzielam się bo ostatnio strasznie się czuje, a tu jeszcze szkoła..5-7km na nogach dziennie robię,nie wiem ile pociagne tak.

Dziewczyny kciuki za Wasze starania &&& Będę miała chwilę to opiszę swoje starania
Super gratuluję :) też marzę o dziewczynce :)
 
Arfix super!!! Oby już sie nic nie zmieniło co do płci i została córeczka ;-)

Ja to ciągle kontynuuje dietę dziecwyznkowa. Bo nic innego mi nie wchodzi..tylko jogurty i ostatnio kanapki z serkiem naturalnym białym..a wczesniej z serem zolty.
Wędliny od początku ciazy nie tknelam.. bleeee

Ciekawe kiedy mi to przejdzie ;-)
 
Arfix super!!! Oby już sie nic nie zmieniło co do płci i została córeczka ;-)

Ja to ciągle kontynuuje dietę dziecwyznkowa. Bo nic innego mi nie wchodzi..tylko jogurty i ostatnio kanapki z serkiem naturalnym białym..a wczesniej z serem zolty.
Wędliny od początku ciazy nie tknelam.. bleeee

Ciekawe kiedy mi to przejdzie ;-)
ja cały czas jadlabym tylko ser biały ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Airfix no cudownie !
Co do jedzenia to ja jestem filigranowa , ale za to pierwsza co na weselach sie lapie za golonke. No poprostu lubie miesko. . Wiec u mnie poza suplementami raczej bez serow itp.

Ps. Okresu ni ma.
 
Airfix Super :D :D:D gratuluje serdecznie ! Bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo :) Zycze zdrowej slicznej corci :), no i oczywiscie grzecznej bo moja ostanio tak daje czadu ze moje chlopaki to sie chowaja :D
Dziewczyny pilnujcie ph!!! ( ja w planowanie nadal nie wierze.. ale ciagle bede powtarzac ze ph podnosi szanse :tak:i tak zwana "susza" )
 
reklama
Antonia na mnie kochana nie patrz bo u mnie planowanie (dieta, suplementy , testy ovu ,irygacje , odstepy , kalendarze i inne cuda na kiju ) nie podzialaly , z planowania wyszedl synek ( mam 4 super chlopakow :D) , ostatnia mam corke w okolicach ovu totalna wpadke :D tyle ze ja stara dooopa juz jestem (36l) i slaby sluz wiec byc moze to zadzialalo ;)
 
Do góry