reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witajcie dziewczyny :) gratuluje tym u których pod sercem bije malutkie serducho :) wrzesien - bedzie pierwszym miesiacem staran . 17 mam dostac okres. cykle mam dlugie 30 / 31 dni . kupie testy owulacyjne . pewnie troche potrwa zanim je opanuje do perfekcji i poznam swoje cialo . szczerze przyznam ,ze migdy nie obserwowalam sluzu, temp . chcialabym jak wiekszosc tutaj , by byl to zloty strzal . w dziewczynke ;)

Trzymam kciuki :) ja jakos chyba sie zawodze na testach ocu. Zobaczymy co to bedzie sle chyba jednak w moim przypadku postawie na monitor u gina ovulki. Na wczoraj lub jutro mam termin @. Jesli przyjdzie to bede w kontakcie na monitor z ginem jednak, drugi cykl staran i strasznie mi te testy ovu mieszają, nie wychodza tak jak powinny. W piku wg testow owu w lipcu byly serduszka i nic z tego nie wyszlo.. Powodzonka :)
 
reklama
hejka ja juz po 3 dniowym weekendzie w pracy mlody w przedszkolu wiec matka byla poszalec w galeri ale nic takiego nie kupilam tylko 3 oslonki na storczyki troche bielizny i pierdolek do domu:D jakos mi lepiej jak troche sie odchamiłam:)Obiadu dzis nie musze robic bo zostal z wczoraj wiec poki co jeszcze odpoczywam poki Jaś w przedszkolu:)

Millo u mnie dzis pojawila sie druga kreska widoczna wiec wg mnie jutro bedzie pozytyw ale zobaczymy:)
Duzo macie staranek moj jakos nie chetny ale tego tygodnia mu nie odpuszcze..:pod dzisiaj dzien w dzien.Sylku nie uzywam w tym cyklu zobaczymy co bedzie:)

Airfis Miciurka kiedy macie podglad??ciekawa jestem jak tam plec:p
 
Maziajka ja sylk uzywam ale chyba na mnie nie dziala bo mam wiecznie 5.5 nawet lacovaginal nie dzial haha

Aneta witaj:)
Katja dobrze ze @ nie ma dalej:*
 
millo na mnie dziala az za bardzo i boje sie ze za duzo go uzywalismy i temu nie wychodzilo ja mam niskie ph a po sylku bylo 4,0 ,,,,,,,wiec juz moglo wszystko wybijac.

katja jak u CIebie>
 
millo na mnie dziala az za bardzo i boje sie ze za duzo go uzywalismy i temu nie wychodzilo ja mam niskie ph a po sylku bylo 4,0 ,,,,,,,wiec juz moglo wszystko wybijac.

katja jak u CIebie>
No ja sie przestalam juz kwasic, tez sie obawiam ze to wplynelo na lipcowy cykl bo serducha byly w piku lh. Teraz czekam na @, miala byc wg ovufrienda wcOraj , a wg wyliczen innych jutro :)
 
reklama
Robilas test dzisiaj? Trzymam kciuki:)

Aneta witaj :)
Nie robilam... Zastanawiam sie czy robic jutro test czy isc na bete :) jesli nie dostane do rana @ oczywiscie.
Podobno wyczytalam ze ph w trakcie ovu potrafi sie zmienic bardzo szybko.. I masz racje , z sperma napewno ph sie zmienia.
 
Do góry