reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

O żeszty orzeszku u mnie to już dupa bo testy pokazują bledszą kreskę więc już po ovu zresztą wczoraj jajniki bolały, brzuch był wydęty jak balon od 5.10 test już pozytyw pokazywał a wczoraj to od południa bledły więc u mnie po jabkach :laugh2: słuchajcie chyba mogę mieć jakąś szansę co moje miziania były 1,3,4,6 ???
 
reklama
no i pazdziernik to
moj pierwszy miesiac testowania ;) przytulanki 10 dc i 14 dc . owu w 16 dc . ciekawe co z tego wyjdzie. to nasz pierwszy cykl .bez testow , mierzenia temp. czysta obserwacja i zywiol ;)
 
i szczerze Wam napisze ,ze zanim zaczeliśmy sie starac bardzo mi zalezalo ,zeby udalo sie dziewczynke . ale im wiecej czytalam o zwiekszeniu szans , i o obalaniu tych metod tym mniej mi zalezy . a teraz gdy juz rozpoczelismy starania mysle tylko o tym by to jak najszybciej sie stalo. mam juz 4 latka w domu synka. pewnie ,fajnie gdyby cora byla ,ale wiem ,ze najwazniejsze to zdrowie . bo synek jest chory.
 
Aneta900516 myślę podobnie jak ma być dziewczyna to będzie po prostu :tak: ja mam już dwóch synów, ale w zeszłym m-cu próbowałam z odstępem 3 dni (kalendarz płci tak pokazywał ) i nie udało się :-( :( więc pomyślałam,że tak to mogę się starać i starać :unsure: a jeszcze jak poczytałam opinie dziewczyn to uświadomiłam sobie, że to nie sprawdza się u wszystkich o_O wiara czyni cuda więc mam nadzieję, że wreszcie będzie baba w moim domu :-D
 
Antonia trzymamy:-)

A u.mnie dzis 16 dc 2 dpo zaczynam brac duphaston najgorsze 10 dni przede mna!!!

W piatek.jeszcze badanie progesteronu to juz mi tez duzo powie...

Evelinia.ja mysle podobnie :-) zreszta mam przeczucie ze bedzie dziewczynka i w ogole.spokojna.o.to.jestem:-)

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry