reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochane trzymam kciuki za Was i co dzień myślę co tam u Was:) Witam nowe staraczki i życzę wytrwałości i spełnienia marzeń.
Ja ostatnie tygodnie nie wiem w co ręce włożyć stąd nawet czasu nie mam zagladnac, bo dziecko miało wypadek w szkole przeszło 2tyg temu i tak lazimy..od lekarza do lekarza.
Udało mi się spisać swoje starania w połowie, skończę w tym tygodniu wreszcie i jak tylko mi Internet podłącza to wstawię,bo z telefonu nie da rady :) Pozdrawiam Was mocno
 
reklama
Mam pytanko. Czy któraś kupowała dla faceta korzeń Lukrecji na obniżenie testosteronu? Piszą zeby przyjmować 3 razy dziennie po 450mg ale niestety na Allegro sa mniejsze starzenia bądź całkiem duże 3800mg w kapsułce. Moze lepiej kupic te najwyższe stężenie? To samo mam z saw palmetto nie umie znalezc dawki 320mg. I nie wiem wlasnie co kupic. Któraś moze doradzić?
 
Ja bym już kupiła ewentualnie mniejszy mg z ta lukrecja i jak coś brała podwójnie żeby jak najbliżej tej dawki zalecanej być aniżeli kupić mega mocny

Ja tak planuje jak mi córka nie wyskoczy teraz ze właśnie zajmę się moim i sobą tez, spróbuję mu testosteron obniżyć i jakieś gorące kąpiele i inne tam, :) ale to dopiero plany na za x czasu :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Akurat o Lukrecji czytałam juz wcześniej bo moj maz ma problemy ze wrzodami i ogólnie z żołądkiem. A ostsatnio jak zaczęłam czytać o planowaniu córki ze wlasnie obniża testosteron.

Elenna nie badaliśmy bo chyba sie boje wiedzieć. A i tak chcemy trzecie dziecko bez względu na płeć. Chociaż podejzewam ze bedzie trzeci chłopak. Ale nadzieje warto mieć

Miciurka. Chyba masz racje lepiej troszke mniej niż za dużo. Bo te stężenie to w sumie gigantyczne. Teraz okres jesienny wiec wrzody wychodzą wiec napewno mu kupie.
 
Witam wszystkie staraczki dawno tu nie zaglądałam a pragnę się pochwalić ze dzięki tym staraniom i temu forum 20 września przyszła na świat moja córeczka Maja
Wszystkim staraczkom życzę żeby żeby spełniły sie ich różowe i niebieskie marzenia
Airfix czy juz wiesz kogo nosisz pod sercem?
 
Miciur-ka czy już coś wiadomo kto u ciebie zamieszkuje ? Miciur-ka wiem ze ty nie chciałaś wcześniej wiedzieć kogo masz pod serduszkiem, ale może jednak?
 
reklama
Do góry