reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

coz zrobilam test o 18 i wyszedł jakby minimalnie z jasniejsza od kontrolnej, ph w normie a sluz gesty i biały lepki...szyjka twardawa .. ..nie potrafie wkleic zdjecia testów hmmm ..włąsnie przystawiłąm je do siebie i porównuje i...
ma moje oko to pozytywny test ten właściwy był 19.05 o 18.00 i ten pik utrzymuje sie u mnie 2 dni zgodnie z wykresami czyli wychodzi na to ze owulke bede miała licząc od pierwszego pozytywa pomiedzy 24-36h czyli od dzisiaj od 18 do 22.05 do godziny 6 rano (jak dobrze obliczyłąm)...zreszta cos sie dzieje jeszcze bo mnie pobolewaja jajniki i podbrzusze...nie wiem czy działac dzis...czy poczekac jeszcze...Piranio popraw mnie jesli sie myle..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Male liski - dziękuje za maile, przeczytałam wszystko i powiem szczerze jestem przerażona :szok:
to jest czarna magia dla mnie, muszę poczekać na testy ok 2 tyg ponieważ niemieszkam w pl wiec najpierw moja mama musi mi sie wyslac wiec pewnie tak sie to zbiegnie z czasem, czy moze mi ktos napisac co poza przyjmowaniem ca, mg, kwasu foliowego itd moge w tym czasie zrobić? blagam Was o wyrozumiałość nie wiem jak sie do tego zabrać ;)
 
Ola - witaj :-) a w jakim kraju mieszkasz? Myślę, że testy możesz kupić w każdym kraju :-p może masz konto na ebayu lub coś w tym stylu?
 
Mieszkam w Danii testy już kupiłam, na pewno są i u mnie ale i tak kompletuje paczkę do siebie wiec przy okazji zakupiłam taniej testy, u nas ceny sa mocno wygórowane :tak: p.s konta na ebay nie mam
 
Ola zacznij od dziś od diety, najlepiej razem z mężem, możesz zacząć biegać, obserwuj cykle, mierz temperaturę, później możesz sprawdzić poziomy wszystkich hormonów, minerałów....wiem, dużo tego :) ale to tylko tak wygląda na początku
 
Hejka.wlasnie leze i probuje opanowac to paskudne ph.musialam zastosowac te drastyczne metody,ktore dzis podala piranha :-D ile czasu trzeba polezec po przytulankach?

Matik,mialas racje,ze cytryna piecze hihi :-D
 
Roszpunka czyli jednak zadzialaliscie ;-) obnizaj ph i na pewno bedzie dobrze. Jak mocno chcesz sie zblizyc do owulki? Ja juz sama nie wiem czy wczoraj byl pik czy tez nie :-( chcialabym dzialac dzisiaj tylko byle nie trafic w sama owulke :sorry2: niedlugo zrobie znow test ale kreska o 17 byla troche widoczna wiec nie wiem czy zblednie czy dopiero pik przede mna :angry: jakie to wszystko skomplikowane...
Piraniu mam nadzieje ze zagladniesz chociaz na chwilke do nas i nas poratujesz :-) ja juz sama sie gubie w tym wszystkim, przyjmijmy ze wczorajszy test byl pozytywny bo wieczorem kreska juz mocno zbledla to czy mozliwe ze owulka jeszcze przede mna i bedzie kolejny pik? Dzis kreska testowa ciemniejsza niz wczoraj wieczorem... do tego ten spadek tempki wczoraj :sorry2: jajniki zaczynaja delikatnie pobolewac ale bolu owulacyjnego jeszcze nie bylo. Chcialam sie zblizyc do jednego dnia przed owulacja i czy dzialalabys na moim miejscu dzisiaj?
 
Ostatnia edycja:
Elle,tak obnizylam ph,ze pewnie wszystkie zolnierzyki wybilam.zrobilam irygacje,tak jak bylo napisane i wlozylam tampon.po poludniu i teraz wieczorem.mialam szyjke miekka,niska i otwarta.a rano byla twarda.dziwne to wszystko.czekam.na jutrzejsza tempke.u mnie kreska z rana,ale nie z porannego sikanca byla ciemniejsza od tej popoludniowej... nie wiem od czego to zalezy...tez sie gubie,wiec witaj w klubie :-) mi na prawde zalezy zeby sie udalo,wiec nie wiem czy bede trzymac odstep.
 
reklama
dobry wieczor:-)

Nuuska ja tez ostatnio cierpie na schorzenie-brak czasu ;) dzisiaj mialam wolne ale w domu dopiero o 17 bylam :) zrobilam obiad i poszlam z psem na spacer

boska pogoda dzisiaj Powiem Wam babeczki ze dzisiaj poszalalam w lumpach :) moj synus bedzie mial juz w czym chodzic i o dziwo nawet fajne rzeczy sie trafily Nawet 15 par skarpeczek nowych :) Oczywiscie dla Lenki sukieneczki tez kupilam :) Pozniej bylam u siostry i przegladalysmy jej ciuszki po Lence i nawet dwa kartony po pampersach dada nam wyszly dla malego krolewicza Sporo byy uniseks bo ja kupowalam jak moja siostra byla w ciazy i nie wiedZiala co bedzie :) Podjechala do mojego K do pracy i jak zobaczyl samochod a z tylu 2 kartony i 3 duze siaty to sie zaczal smiac :) dla siebie tez cos tam wychaczylam :) i kupilam bluzke z I am Limited edition:) wiec dzisiejszy dzien pozytywny

dziewczynki ja tez sie stresowalam staraniami ....ph,testy itd wiec wiem co przezywacie ale powtorze jeszcze raz to co mi powiedzial super gin (pewnie dalej bym do niego chodzila jakby mial lepszy sprzet) ze najwazniejsza rzecza jest wyluzowac i cieszyc sie ze staran :)

Vivienka sliczna ksiezniczka :)

marchew juz niedlugo bedziesz chwalic sie zdjeciem swojego skarba :)

mialam jeszcze napisac cos do Was dziewczyny ale zacme mam i nie pamietam

lece spac Milej nocki :*
 
Do góry