reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ilaczek życzę Ci żeby jutro pisiorek ukazał się na monitorze,bo daję słowo informaji o następnej babie to ja już nie zniosę:-D,nawet jak to nie moja:-D.

:tak: bądź dobrej myśli-zrobiłaś wszystko-musi się udać do cholery...;-)jakaś równowaga w przyrodzie musi być.
 
Witam :)
Dziękuję bardzo za wszystkie mile slowa♡

Co do tego ze 15 i wyprawki rmf fm
To moj brat mi mowil ze mam urodzic 15 i chyba Alanek go posłuchał :)
Szkoda tylko,ze obowiazuje to polaków mieszkajacy w pl.a nie poprostu polakow z obywatelstwa.
Ja mieszkam w niemczech wiec lipa ;)
 
*VVIEDZMA* dziękuję za Twoje czary mary☺
*MARAN* &&&&&&&& dziękuję!
*ANUFUFI* widzę, że testy poszły w ruch, ale wiesz, że rozsądnie myśląc ☺, to jeszcze za szybko
 
Ostatnia edycja:
ula87 A czy ten termometr pika głośno?? :) Ja chce dokładnie ten model który masz. Bo ten pierwszy co miałam pikał ale chowałam pod poduszkę czy w dłonie i nie było słychać, a ten co mam teraz awaryjnie to jak zapiszczy tak chyba sąsiedzi za ścianą wstają hahaha i u mnie od razu wszyscy na nogach ( głupolki myslą do dziś że budzik dzwoni hahah)

Ilaczek MOCNO ZACISKAM KCIUKI i chyba już wszystko co mogłam zrobiłam &&&&&&&&&&& mam nadzieję że spełni się Wasze marzenie :)
 
reklama
Anufifi ja zamierzam zatestowac w sobote jesli temperatura nie spadnie... ale ja sie nie nastawiam na nic... jak sie uda bede sie cieszyc a jak nie to w srode za tydzien mam histeroskopie i chyba wlasnie na to sie nastawiam ;) dlat3go ten cykl mam totalnie na luzie....
 
Do góry