reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
iweet gratulacje!!! Super :-D Bardzo sie cieszę! dałas mi wiare ze marzenia sie spełniają i ze należy o nie walczyc :tak:Warto sie troche pomeczyc ale cel uswieca srodki :-)
 
Ostatnia edycja:
jeszcze raz dziękuje dziewczyny za kciuki. póki co boję się cieszyć i narazie jeszcze nikomu sie nie będę chwaliła. wie tylko mąż. przede mną weszła dziewczyna w 21tc, w 17tc lekarz powiedział jej że będzie chłopiec (bardzo chciała dziewczynkę) w gabinecie słyszałam okrzyki radości. wyszła i mówi że jednak dziewczynka,że to co myśleli że jest siusiakiem to była kośc ogonowa :-). także jak widać jeszcze takie pomyłki się zdarzają a dodam że mój gin ma super dobry sprzęt.

martwi mnie jedna rzecz. gin 3 razy sprawdzał fałd karkowy. wyszedł najpierw 2.05 potem 2.11 a ostatnim razem 1.4 (ale stwierdził ze za duża rozbieżność) i w kartę wpisał 2.11 boje się że to ciut za dużo (niby norma do 2.5 ale to tak blisko :( ). kość nosowa obecna crl=67 wiek ciąży z usg 13t0d. z synem w 11t6d miałam 1.1.

obiecuje że jak położę synka spac to opisze swoje staranka, ale nie dałam z siebie 100% odpuściłam odstep (staranka 12 godzin przed owu i 12 godzin po) i zakwaszanie odpuściłam, ale dokładnie opiszę później.
 
iweet, WSPANIALE !!! Gratuluję i ściskam
Wszystkie Dziewuszki Was pozdrawiam, tylko podczytuję bo od paru dni wszystko mi się wali na głowę i nie mogę się odgruzować :no:
 
Diaria - ja myślę że to wielki mit z tym ze z lewego jajnika jest córka, może to być tylko przypadek jeśli np ktoś czuje owu i wyszła ciąża i akurat jest córka z lewego jajnika ;) ,
 
Iweet SUPER!!!! :-):-):-)Moje wielkie GRATULACJE!!!!!!
Czekam na opis Twoich staranek. A Twój mąż też brał suplementy i trzymał dietę?
 
reklama
daria ja mam dwóch synków.starszy jest z lewego a młodszy z prawego jajnika :-) tak wiec nie ma na to reguły a jezeli komus tak wyjdzie to tylko czysty przypadek :-)
 
Do góry