reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vivienko GRATULUJĘ!!!! z całego serducha. Fajnie że się odezwałaś:tak:. Maluszek przeuroczy - i wcale się nie dziwię że łezka popłynęła - to z pewnością piękny moment móc przytulić swoje marzenie:tak:. Poród naprawdę w błyskawicznym tempie. Dużo zdrówka dla Was.
 
reklama
Vivienko - nawet nie wiesz jak się cieszę! Duży chłopak i faktycznie spieszyło mu się na spotkanie z mamą! tak, to wspaniałe uczucie przytulić swoje marzenie...
Gratuluję ślicznego synka!
 
ale miło że jeszcze mnie pamiętacie :zawstydzona/y: dziękujemy za wszystkie gratulacje :*

i oczywiście wszystkim zaciazonych z całego serca gratuluję!!
Kate ciesze się ze się udało :*

Macy widzę ze się zgralysmy z porodem ;)

ilaczek,maran jak tam wasze kropeczki się mają wiecie już co nosicie pod serduszkiem?
 
Vivienka ja jeszcze nie wiem... po pierwszym usg nie moglam sie doczekać i caly czas o tym myslalam a teraz mam znowu luz i spokojna jestem. Nastawiam sie na dziewczynke bo tak mi jakos latwiej.. jak bedzie syn to oszaleje ze szczescia a jak jednak corka to mniej bedzie bolec ;) fajnie, ze Tobie sie udalo i spelnilo sie Twoje marzenie :)
 
reklama
Kate to jak cos to sie wymienimy ;) hihi... ja juz wyluzowana jestem, jakos przestalo mnie to nakrecac i moze nawet wytrzymam do maja ;) na razie w ogole o tym nie mysle, ciesze sie ciaza i czekam az ludzik zacznie do mnie pukac, choc to pewnie jeszcze z miesiac nim sie doczekam :)
 
Do góry