reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej wszystkim:-) gratulacje dla mamusi!!! Wspaniale jest słyszeć takie dobre wieści. Ja jestem chwilowo niedysponowana ech. Moje nawracajace zapalenie pęcherza zmieniło się w odmiedniczkowe zapalenie nerek. Nie ukrywam samopoczucie jest kiepskie.
 
reklama
elisse Dasz rade :) U mnie był bunt 6 latka ostatnimi czasy ;D Także wiem co przerabiasz ;)

92Tynka Ale się rozchorowałaś.....Zdrówka dla Ciebie

Dziewczyny jak ja mam już dość diety...blee... na nic nie mam ochoty, dziś za caly dzien wypiłam dwie szklanki kakao z aspartamem, wode truskawkowa z aspartamem i teraz na siłe pare klusków leniwych. Jakbym nie wcisneła na siłe tego to bym byla o kakao tylko dziś
 
cocinella A mi chyba ciąży to że to już trzeci raz jestem tyle tygodni na diecie, i trzeci raz suplementy... Jeszcze dziś zgage mam po tych kluskach leniwych- żyć nie umierać. Jak się czujesz? Myslisz że sie udało?? ;-)
 
maran Ty za miesiąc masz badanie nie? To jeszcze trochę czasu zostało.

Airfix ja dopiero zaczynam dietę a już mam jej dość. Głównie przez moją drugą połowę, który lubi tylko czekoladę i ser. Odnośnie buntu to staram się być oazą spokoju chociaż czasami aż leci mi para uszami ;)

concinella czego to się nie robi dla upragnionej płci :)
 
airfix szczerze to wydaje mi sie, że nie, bo patrząć na ovufriends to mam 4 dni odstępu,plus te zakwaszacze itp to marne szanse
w nastepnym cyklu zrobir 3 dni, a potem zostanę już przy dwóch dniach odstępu :-)
no i duphaston wzięłam suma sumarum w dniu owulacji, wiec jak mam odstawic po 10 dniacht to i tak raczej za wczesnie na test :no: chyba na bete musialabym isc ale nie usmeicha mi sie :confused2:


elisse racja :D
 
Hej wszystkim :-)
Ja przez ostatnie 2 dni ledwo żyłam,tak mnie bolał żołądek ze myslałam ze wyladuje juz szpitalu:szok:
Nic całymi dniami nie jadłam,piłam tylko pepsi.Nic mi nie pomagało ani mieta ani krople zaladkowe no kompletnie nic.Nawet tesciowa dalami kieliszek orzechówki na żołądek ale to tez nic nie dalo-no moze to ze poszło mi w głowe:-D nawet suplementy juz sobie odpuscialam bo nawet nie dałam bym rady przełkanac bo bym chyba zwymiotowała.
A jeszcze wczoraj byli Panowie wymienic stare kaloryfery na nowe i myslalam ze juz padne. dopiero dzis czuje sie juz lepiej, ale takiego czegos to w zyciu nie mialam ni nie chce juz miec:no:

Dziewczyny czy to mozliwe zeby wit.b-50 mogla namieszac mi w cyklu?

Airfix &&& za wizyte

Cocinella nidgy nie mow nigdy:-) A nóż sie moze udało:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
male liski gratulacje :)

elmo powiedz mi jak twoj syn zaragowal na zlobek ? ja z natanem chodze do takiej lena grupy 2 opiekunki i 7 dzieci i natan sam nie zostanie ciagle mnie pilnuje od poniedzialku zostawiac go musze na pol godziny z dziecmi i opiekunkami to te pol godziny sie drze ;/ od 11 maja ide do szkoly i on bedzie zostawal na pol dnia nie wyobrazam sobie tego on od tego sie zrobil taki ze nie odstepuje mnie na krok nawet do pokoju wyjsc nie moge bo zaraz ryk ;/ a do obcego w ogole nie pojdzie nawet do nikogo z rodziny nie chętnie a jak zobaczy ze wyjde to znow ryk ;/
 
Do góry